2733
2734
عنوان

ی مشکل خیلی بد دارم

242 بازدید | 23 پست

سلام برو بچ من ی مشکل افسردگی شدید دارم و الان ۴ ساله بهش مبتلا هستم تازگی ها خودش رو خیلی نشون داده و دهنم رو سرویس کرده بنده به ی مشکل خیلی بد دچار شدم که همش بخاطر افسردگیه اینه که اهل ریسک نیستم نه اینکه توی شرط‌بندی و سایت و اینا یعنی آدم ساکت و ارومیم راستش از یکی توی مدرسمون که دوسال کوچکتره خوشم اومده نه بحث بچه ب.ازی اینا باشه ها یعنی به جای برادرم میبینمش و ازش میخوام طرفداری کنم ولی وقتی کسی اذیتش میکنه انگار یکی منو میگیره و دست و پامو میبنده و من فقط میتونم نگاه کنم که چجوری اون بچه اذیت میشه و من مثل خر حسرت میخورم میگم کاشکی اینطور نمیشد و من عرضه داشتم که ازش محافظت کنم و کاری کنم اون به من تکیه کنه خودش هم خیلی خوشگله و موهاش چشم و ابروهاش مشکیه من ازش خوشم اومده ولی میترسم اینو به بقیه بگم فک کنن پد.وف.یلی چیزیم قصدم قصده بدی نیستا قصدم خیره ولی توی ایران اینطور چیزی خوب در نمیره تا حالا خواستم باشگاه برم زورم زیاد شده اعتماد به نفسم برگرده اما انگار کاری برای من گیر نمیاد و انگار افسردگی دستمو از پشت بسته خواستم پیش دعا نویس برم اما ترسیدم بر علاوه این مشکلات پای ج.ن و اینطور موجوداتی به زندگیم باز شه لطفا ی راهنمایی کنید

مدرسه 🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم والا انگار همش بخاطر همین افسردگیست راه حلی نداری 

مدرسه ای هم مگه افسردگی میگیره😕برو تیله بازی یا پلی استیشن خوب میشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
مدرسه ای هم مگه افسردگی میگیره😕برو تیله بازی یا پلی استیشن خوب میشی

چرا ربطی داره مگه به مدرسه ای بودنه میبینی بچه از پیش دبستانی افسردگی داره ربطی به سن نداره کاشکی پلی استیشن داشتم 😂

2706