2733
2734
عنوان

بنظرتون تهش طلاقه؟

337 بازدید | 28 پست

یه اقا و خانمی که اقا به شدت خانم رو دوس داشته و وابستش بوده به مشکل خوردن تا طلاق رفتن ..اولش خانم مصر بوده و با توجه به اصرارها و التماس های شدید اقا بازم راضی به برگشت نشده اما بعد از گذشت سه ماه یکهویی اقا مصمم میشه و کاملا قاطعانه کار جدایی‌شون رو پیگیری میکنه بدون ذره ای احساس یا گذشت...بنظرتون آخرش طلاق میگیرن ؟؟ اقا لج کرده و بعدا پشیمون میشه یا واقعا دیکه تموم کرده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خب دیگه مگه خانوم هم همینو نمیخواسته 🥲

اگه میخواسته ناز کنه که خب زیادیی کشش داده و منم جای آقاهه  بودم دیگ تحمل نمیکردم ولی اگه واقعی بوده باید خوشحال باشه که مرده هم قبول کرده دیگ

خب دیگه مگه خانوم هم همینو نمیخواسته 🥲 اگه میخواسته ناز کنه که خب زیادیی کشش داده و منم جای آقاهه& ...

نه نمیخواسته ناز کنه به شدت عصبی بوده ولی الان دلتنگ شده ..شایدم جدایی صلاح باشه اصلا

حدودا ده ساله اره بچه دارن  اقا ۴۵ سالشه

سنشون جوریه که دیگه تصمیمشو گرفته نمیشه کاری کرد.‌

ولی اگر خانم پشیمونه میتونه به مشاورهای پیش از طلاق بگه منصرفش کنن به خاطر بچه

والا نمیشه گفت چی میشه 

قضیه اینا برعکس قضیه ماست ،الان اون میگه برگرد ولی من به هیچ وجه به برگشت فکر نمیکنم .

تهش هم نمیدونم چه اتفاقی میفته ،هیچکس نمیدونه .

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706