2737
2734

🚶‍♀️💔

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دخترا چرا همتون شکست عشقی میخورین 

چون به من خیانت کرد،چون رابطه ازم میخواست ج،ن،ده،خوردم کرد بازم بگم؟

چون بیشتر پسرا ۹۰درصدشون ما دخترهارو برای sexمیخوان،مارو برای خودمون نمیخوان،چون وقتی میفهمن دوست دخترشون مطلقه هستن،میگن خانم های مطلقه مهریه اشو گرفته تیبا گرفته حالم از پسرای هول بهم میخوره

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2740
حر فتون خیلی صحيح بود 

چون حقیقت گفتم،تو اینستا میخواستم با پسری دوست بشم میفهمیدن مطلقه هستم میگفتن عکس نُود بفرست😒😒😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
چون حقیقت گفتم،تو اینستا میخواستم با پسری دوست بشم میفهمیدن مطلقه هستم میگفتن عکس نُود بفرست😒😒😒😒

عکس خواستن و از همه میخوان مطلقه و غیر نداره 

ولی بدونن کسی مطلقه هستش وسوسه میشن فکر میکنن طعمه بهتری هستش 

کسی هم که عکس اینجوری میخواد یعنی قصد دوستی نداره

دقیقاااا لنگه پسردایی مذهبی نمای مامانم🤮🤮

حالم خوش نیس باخانوادم دعواکردم از طرفی دوسال واسه کسی که رفته غصه میخورم این وسط ازدواجم وهمسرم نمی‌فهمم چی درست چی غلط دائما حالم خرابه

عکس خواستن و از همه میخوان مطلقه و غیر نداره  ولی بدونن کسی مطلقه هستش وسوسه میشن فکر میکنن طع ...

بیخود میکنن یه عکس بهشون بدی هرپنج دقیقه میگن عکسسسس بده خاااک توسرشون کنن اونا ناموس ندارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2706