2733
2739

وا چ اشکالی داره

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2728

بچه ها وقت اذانه میشه برام دعا کنید یه عمل جراحی مهم دارم برام صلوات بفرستید🥰🥰🥰🌹🥰

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2740

اره خوبه ولی اگه برای ازدواج میگی هنوز واسه جفتشون زوده تازه اول راهن خیلی جای پیشرفت دارن حالا حالاها

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

چ ربطی داره

منم خودم نهایت ۱۶۲و۱۶۳ باشم اما شوهرم نزدیک ۱۹۰ 

اتفاقا خوبه ک من دوسدارم اختلاف قدیمونو

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706