2733
2739

شوهرهرمن درآمد بالایی داره ،خونه وماشین،رفاه کامل و اخلاق خوب،دست بزن نداره،گیر نمیده،آزادی کامل دارم،همه چیم تامینه از لحاظ مالی اما باهم دیگه سردیم،اونم چند ساله،یه دختر ۵ساله دارم،با این شرایط که دخترمو بدم به شوهرم،چون تحت هیچ شرایط بمن نمیده،مهریمم مطمعنم کامل میده،مهریم ۱۱۴تاست ،اگه جای من بودین طلاق می گرفتین،خواهشا صدقانه بگین.

اگه جدابشم به دلایل فوق همه سرزنشم می کنن ولی نمی دونن که منو شوهرم حتی تو خونه باهم شوخیم نمی کنیم ولی خب ظاهر زندگیم عالیه

نه . 

مگر اینکه بعد طلاق شاد باشی بگی بخندی . بگردی خوشگذرونی کنی .

وگرنه    نه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه جدا نمی‌شدم سعی میکردم مشکل حل کنم

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2740

نه جدا نمیشم. میرفتم پیش بهترین روانشناس و زوج درمانگر مشکلاتمونو به اون میگفتم که راه حل بده. زندگی که نرماله و آرامش داره را نابود نمیکردم

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
2706