2733
2739
عنوان

بنظرتون تو این دوره حتما باید خونه داشت تا بچه دار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 27 پست

حداقل باید خونه رو داشته باشه ادم و از اونجایی که تو ایران خونه داشتن ارزو شده بچه داشتن هم ارزوِ

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد الآن همه ی اونایی که بچه دارن 

صاحب خونه هستین یا هنوزم اجاره نشین؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
خیلیها خونه زمین داشتن بچه اوردن یه جایی مثل بورس چند سال پیش همشو باختن الان هیچی ندارن  ولی ...

بلاخره روی هیچی هم نمیشه حساب کرد 

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

داشتن خونه و بعد بچه دار شدن خیییلی خییییلی عالیه چون از نظر خیلی چیزا آدم جلو میفته اما به نظرم با داشتن بچه ماشین داشتن مهم تره چون حمل و نقل بچه آسون تر باشه ولی اگه بخوایم اینجوری فکر کنیم نصف بیشتر دنیا که تا آخر عمرشون ممکنه بی خونه و ماشین باشن باید بدون بچه باشن میدونم بدون خونه و ماشین سخته ولی دلیل نمیشه بچه نداشته باشیم

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
داشتن خونه و بعد بچه دار شدن خیییلی خییییلی عالیه چون از نظر خیلی چیزا آدم جلو میفته اما به نظرم با ...

من میگم قوی ها پولدار ها بچه دار بشن بهتره کیفیت زندگی ها خیلی میره بالا نسل فقیر از بین میره 

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
2740

چند سال میخوای مستاجر بمونی؟

الان اوضاع سخت شده به نظرم یه خونه کوچیک بهتر از یه خونه بزرگه که برای خودت نباشه، بچه بیار ولی به شرطی که بتونی از پس خرج مخارجش بر بیای 

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین و زیباترین تاریخ زندگیمون🥹💕

ما خونه هم داریم مشکل مالی هم نداریم اصلا ولی بازم تو این اوضاع ایران ترجیحم اینه بچه دارنشم.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بحث فقط خونه نیست 

بحث استطاعت مالی هست

کسی که نمیتونه از پس هزینه های جاری زندگی بر بیاد مثل اجاره کردن یا خرید یه خونه مناسب،  داشتن وسیله ی نقلیه مناسب ، داشتن شغل با درآمد کافی و بیمه ، و تامین هزینه های  زندگی مثل خوراک ، پوشاک و درمان و… مسلما نباید یکی دیگه رو وارد این زندگی سخت کنه 

چون همه ی نیازهای برآورده نشده آدم میشه حسرت 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
من میگم قوی ها پولدار ها بچه دار بشن بهتره کیفیت زندگی ها خیلی میره بالا نسل فقیر از بین میره 

نمیدونم حرفتون تا یجاهایی درسته ولی خب 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>