2737
2739

سلام خانوما

من و شوهرم هر دو عاشق بچه ایم‌و یک سال بعد از ازدواجمون دخترم به دنیا اومد از وقتی دخترم ۴ سالش شد به فکر دومی بودیم و من رفتم دکتر برای چکاب قبل اقدام و دکترم یه آزمایش شمارش اسپرم هم برای شوهرم نوشت وقتی جواب و بردم ببینه گفت همسرتون تعداد اسپرماش هم کمه هم ضعیف و تا نره دکتر اورولوژی و درمان نشه حامله نمیشی به شوهرم گفتم گفت حالا میرم هی امروز فردا می‌کرد منم دیگه زیاد اصرار نکردم ولی جلوگیری هم نداشتیم تا این که یه سال بعدش یعنی عید امثال من همینجوری طبیعی حامله شدم و الان نه هفتمه شوهرم خیلی حواسش بهم هست و هرچی دلم بخواد فوری واسم می‌خره و کلا مواظبمه ولی حس میکنم مثل دخترم برای این یکی ذوق نداره هفته پیش جایی مهمون بودیم شنیدم به داداشم میگفت هنوز واسمون زود بود برای بچه دوم خودمون بچه ایم هنوز🙃

همش فکر میکنم اگه وقتی دنیا اومد دوسش نداشته باشه چی🥺

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیاد دنیا حرفتو پس میگیری

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر شما راجبه بچه توی شکم خانومش با برادرزنش حرف میزنه و میگه هنوز زود بود؟؟؟ چقدر صمیمی🤣

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

مگه باهم تصمیم نگرفتین

پس چرا شوهرت اینجوریه 

شاید از لحاظ مخارج آمادگی نداره

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2738
شوهر شما راجبه بچه توی شکم خانومش با برادرزنش حرف میزنه و میگه هنوز زود بود؟؟؟ چقدر صمیمی🤣

چون که از بچگی باهم دوستن😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه باهم تصمیم نگرفتین پس چرا شوهرت اینجوریه  شاید از لحاظ مخارج آمادگی نداره

نمیدونم والا

در آمدش برای دوتا بچه کافیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

معمولا این جمله که خودمون بچه ایم و بچه زود بود،درمورد بچه اول صدق میکنه،برای بچه دوم هم پدر هم مادر پخته تر میشن،تجربه بیشتر میشه،،عزیزم مبارکت باشه،خدا خیلی دوست داشته بی چون و‌چرا بهت بچه داده

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706