2733
2734

یکم اوضاع روحی خودم خوب نبود گفتم شاید خیلیا اینجوری باشن این تاپیکو بزنم دور هم یکمی شاد شیم 😂

من خودم کوه سوای و خاطره خنده دارم و تعریف میکنم جلوتر ولی نمیدونم چرا اول کاری یاد یه خاطرع از دوستم افتادم 🥲😂

من چندین سال پیش دوران دبستان یه دوستی داشتم ماشین رده بالای خارجی داشتن و این دوست من خیلی تپلی بود اینا مثل اینکه داشتن با ماشین مسافرت میرفتن وسط راه کنار یه استراحتگاه بین راهی وایمیستن میرن بیرونو دوست من میمونه تو ماشین و کلشو از پنجره برده بیرون بعد ماشینع اینجوری بود که وقتی قفلش میکردی پنجره اتوماتیک بسته میشده و کله این گیر میکنه لای پنجره انقدر صحنه خنده داری بوده که مامان باباش تا ده دقیقه فقط داشتن اینو نگاه میکردنو میخندیدن 😂 بعد اینا هرکارییی که میکنن پنجره هه اصلن تکون نمیخورده بیاد پایین اتیش نشانی خبر میکنن و اونام چون ممکن بوده گردنش با شکستن محکم شیشه اسیب ببینه خیلی آروم آروم داشتن شیشه هه رو میبریدن و دوست منم تماام مدت جیغ میزده تو گوش اینا 😂😂

میگفت کار که تموم شد اتش نشانا میگفتن که دیگه هیچی نمیشنون 😂🥲🥲

ولی خب گردنش هیچ اسیبی ندیده بود 🥲😅

من تنها خاطرم اینکه از مدرسه فرار کردم بعدش گفتن کرونا اومده و دیگه.... 😂😂😂😂 جلو معلمه گفتم فرار میکنم. گف صفر. دیگه ندید منچ

پسرم/اطلاعاتی راجب اجنه دارم که حاصل ۵ سال ارتباطم با یکی که (موکلین مسلمان ارتباط داشت) هست. اونا هرگز دوست ندارن خودشون رو به هر شخصی نشون بدن.اونا مثل انسان ها دانشمند. دکتر.پادشاه و ملکه دارن .اونا هم قشر فقیر و پولدار دارن حتی دارای کاخ و قصر هم هستن. اونا داری طی الارض هستن و میتونن در یک چشم بهم زدن فاصله بین زمین و آسمان سوم رو طی کنن. اونا هرگز دوست ندارن (اجنه.جن) خطاب بشن و باید به اون ها از کلمه (موکل یا از ما بهترون) استفاده کرد. اونها از گذشته. حال و آینده انسان ها خبر دارن.اونا هرگز دوست ندارن رازهای خصوصیشون فاش بشه و در دسترس عموم قرار بگیره و اگر کسی راز اونا رو فاش کنه میفهمن و اذیتش میکنن. اونا هرگز نمیتونن کارهای خدا دادی رو عوض کنن .برای مثال اگر یک انسان از اوناها بخواد که (رنگ چشم یا تغییر قد و و چیزهای خدا دادی رو عوض کنه. قطعا اونا جوابشون منفیه) اونا میتونن با قدرت خودشون به شخصی که اونا رو احضار می‌کنه توی یک آینه (که به اون علم اینه بینی می‌گویند) برای مثال 👈 شخص گمشده. وسیله گمشده آینده گذشته. چهره یک شخص. مکان چند سال گذشته یا حال یا آینده رو نشون بدن .اونا هم جشن عروسی و ازدواج دارن. و میتونن با انسان یا همون( احضار کننده هاشون ازدواج کنن ) بر خلاف تمام مردم که میگن موکلین مسلمان اصلا اذیتی ندارن. باید گفت که جن های مسلمان هم اذیت دارن آنها داری سم هستن. بر خلاف تمام کسانی که میگن سم ندارن. آنها میتونن زندگی یک انسان رو مثبت و یا منفی کنن.دنیای آنها به شدت ترسناک سرد و وحشتناک هست . بهترین گروه موکلین پری ها هستن مسلمان و به شدت زیبا که اصلا آزار و اذیتی ندارن. شخصی که اون هارو احضار میکرد باید ادابش رو هم رعایت میکرد. برای مثال. زمان احضار موکل( لاکی نباید داشته باشه و حتی غسل) و باید چادر مخصوص که پوشیه هست ( دو چشم آنها فقط پیداست مشکی رنگ ) رو بپوشه. وگرنه موکلین احضار نمیشن.انها ب شدت وفا دار هستن  بر خلاف انسان ها🙂   موفق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تنها خاطرم اینکه از مدرسه فرار کردم بعدش گفتن کرونا اومده و دیگه.... 😂😂😂😂 جلو معلمه گفتم فرار ...

وای منم یه بار از مدرسه فرار کردم 😂😂

ولی بعده نیم ساعت ترسیدم و خودم برگشتم 

کلاس یازدهم بودم یبار تو خیابون بودم داشتیم راه میرفتیم با مامانم 

ی خانومه اومد جلو سرشون ب عقب بود و داشت حرف میزد 

یهو صاف رفت تو شکمم پاش پیچ خورد منم خوردم زمین 

یهو عصبی شدم ک کوری جلو پاتو نمیبینی چشماتو وا کن سر ب هوا دست و پا چلفتی

مامانم همش میگفت بیخال ندیده منم عصبانی 

خانومه هعی میگفت ندیدم عزیزم 

مهر ماه ک شد اون خانوم رو تو مدرسه دیدم 

معلم ریاضیم  بود  

هیچی دیگه عاشق هم شدیم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2740

داشتم برا کنکور ثبت نام میکردم دوستمم تلفنی داشت بهم میگفت چیکار کنم بعد گفتم خوب حالا کد نظام وظیفه داره چی وارد کنم ؟ دوستم چن ثانیه سکوت کرد فک کرد دارم شوخی میکنم 😑😂😂

شد شد ، نشد خدا بزرگه :) 
اخی 😂 چقدر که شانس خوبی داری 

اره خیلی 

کلاس چهارمم ک بودم 

یبارم معلم کلاس پنجمون رو پله ها افتاد زمین 

منم تازه دیده بودمش فک کردم مادر یکی از بچه هاس 

نشسته بود زمین 

گفتم پاشو خودتو جمع کن بابا هیچیت نیست خودتو لوس نکن 

بلند شد ی چشم غره بهم رفت 

منم سال بعد دیدمش تا اخر سال باهام لج بود 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
داشتم برا کنکور ثبت نام میکردم دوستمم تلفنی داشت بهم میگفت چیکار کنم بعد گفتم خوب حالا کد نظام وظیفه ...

دهن سرویس

اولین بار رفتم سر قرار دوس پسرم برگشت یهو گفا وااای بابام منم ترسیدم اومدم فرار کنم یه مرد پشت سرمون کباب میزد پام رفت تو منقل اون و رفتم بقل مرده رلم انقد بلند میخندید کل پارک برگشتن روب اون و الان یک ساله ک همیشه میگه🤣🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
اولین بار رفتم سر قرار دوس پسرم برگشت یهو گفا وااای بابام منم ترسیدم اومدم فرار کنم یه مرد پشت سرمون ...

دیت دوممونم بود  ماشینو پیش جوب پارک کرد من پیاده شدم ترپ افتادم تو جوب خدارو شکر اب نبود داخلش بعد هی منو مسخره کرد خودش رفت فندک بگیره از بغل دستیمون سنگ جلو پاشو ندید ترپ خورد زمین🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣کارمااا

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

من یاد اون خانومه افتاده بودم که مادر خاستگارشو اونور خیابون دیده بود داشته احوال پرسی میکرده یهو می‌ره تو تیر برق🤭😂خدا ببخشه منو 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
2706