2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کم کم عروسیا هم واسمون نوستالوژی میشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

من باردارم الان یکهو هوس قرمه سبزی کردم نتونستم جلو خودمو بگیرم الان دارم میپزم خدا میدونه برا ساعت چند آماده شه😂

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
حالا میخوای همینو درس کنی؟ سیرو رنده ریز بزن  شوید هم نداشتی اشکال نداره😁

نه همون ماست و درار خودمو دارم میخورم یه مدته فقط ویار ماست و درار دارم فقط 🤪 اونطوری گفتی انگیزه گرفتم پاشم 

کم کم عروسیا هم واسمون نوستالوژی میشه

ما یه عروسی دو هفته پیش رفتیم تو یه شهر کوچیک

واااای چقدر خوش گذشت.

یه سالن بزرگ بود وسطش همش فرش بود فقط دورش یه ردیف صندلی چیده بودن برا پیرزن و باردار اینا

همه مینشستن رو زمین

اون تهش یه سکو بود پشتش رو تزئین کرده بودن و روش جایگاه عروس و داماد بود پایینش هم رو زمین یه قسمتی فرش نبود برا جای رقصیدن

آخرش هم همه ردیفی نشستن اومدن سفره انداختن و شام دادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
از همین الان میگم نوش جونت    

مرسی عشقم🥰😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما یه عروسی دو هفته پیش رفتیم تو یه شهر کوچیک واااای چقدر خوش گذشت. یه سالن بزرگ بود وسطش همش فرش ...

ای خدااا...

چقدر خوب...

کااش میشد به گذشته برگشت...عروسیایی که تو خونه ها برگزار نیشد بدون ریا و تشریفات

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706