2737
2739
عنوان

شوهرم دیگه شورشو در اورده

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 29 پست

من شوهرم رفیق بازه یعنی رو بدم از شوهر تو بد تر میکنه 

دائم تو ذهنش خوندم من قهر کنم برم اقتدار تو میره زقر سوال میگن دوروبرت میخندن میگن ببین بلد نیست زن نگه داره 🤣🤣🤣

الان بخواد با رفیقاش جایی بره ناراضی باشم میگم برو برگشتی دیدی خونه زندگیت نیست دنبالم نگرد 

کم کم خودش دیگه کنار گذاشت

اینش خوبه که تو رو هم آزاد گذاشته. خیلیا خودشون هر کاری خواستن میکنن خانمشونو نمیزارن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم رفیق بازه یعنی رو بدم از شوهر تو بد تر میکنه  دائم تو ذهنش خوندم من قهر کنم برم اقتدا ...

اخه منم با دوستاش خوبم هیچ مشکلی باهاش ندارم من میگم شوهرم شورشو دیگه در اورده حالا اصلا نمیدونم تنها میرفت میرفت خونه ی یکی مهم نیست خب مهم اینه که ما هیچ وقت قهر نکردیم جز تو دروان دوستی که خب اونم خیلی جدی بود کات کردیم دوباره به هم برگشتیم 

خیلی عاشقمه منم مطمئنم ولی از دیشب بچه شده نمیدونم چشه 

شوهر من اوایل همینجور بود دوبار دعوا کردم دیدم فایده نداره قهر رفتم خونه پدر شوهرم. و پدر شوهرم باهاش دعوا گرفت دیگه میگفت و میرفت و بعد کم کم گزاشت کنار الان بخاد آبم بخوره خودش میگه میگه من نگم هم بی احترام میشم تو تنها کسی هستی ک دارم و خوبی منا میخای

2728
اینش خوبه که تو رو هم آزاد گذاشته. خیلیا خودشون هر کاری خواستن میکنن خانمشونو نمیزارن

مثل شوهر من.

هرروز با دوستاشه.من کلا دوتا دوست از دبیرستانم دارم میخاد رابطمم بااونا تموم کنم.

الانم سر همین قهریم

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
شوهر من اوایل همینجور بود دوبار دعوا کردم دیدم فایده نداره قهر رفتم خونه پدر شوهرم. و پدر شوهرم باها ...

اخه قبلا خوب بود از دیشب حالا تاپیک هم زدم اینطوری شده

2740

نه بابا 

خودشم اینطوری نبود یعنی ما زیاد به هم گیر نمیدیم من میگم چرا وسط راه به من گفته من خودم شده مثلا رستوران باشم با دوستام بگم بریم کیش گفتن بریم دیگه همونجا زنگ زدم گفتم ما داریم میریم 😂 

حالا ما هم هیچی نبردیم با خودمون همه چی رو همونجا از مغازه ها خریدیم

متاهل یعنی با خانواده رفتن نهایت سفر ی روزه با دوستاش بره ن ک همیشه هر کدوم تنها

تنها نمیریم ببین هم من با دوستام میرم هم اون با دوستاش هم همه با هم ما اکیپیم خب کلا چلی یه سریا صمیمی تریم دیگه به جز اون ما با هم هم خیلی مسافرت میریم 

بحث خواهر شوهر مادر شوهر جاری میکنین منم بحث شوهر کردم

اگر خودت میری و دعوا نداره بی خیال 

اگر فقط خودش حق این داره نه باید جلوش بگیری

من ک از خدامه شوهرم شش ماه نیاد خونه

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
اگر خودت میری و دعوا نداره بی خیال  اگر فقط خودش حق این داره نه باید جلوش بگیری من ک از خدامه ...

مشکل من اینه که چرا وسط راه به من گفته مشکلم با رفتنش نیست قبل راه رفتن میگفت میخوام برم از کهکشان شیری خارج بشم میگفتم برو عزیزم مواظب باش

2706