2733
2734

فکر نمی کنی آدم ضعیفی هستی ‌؟

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هم اضافه وزن دارم هم درسم خوب نمیشه تازه کنکورم دارم خیلیم فشار رومه ولی حس بدبخت بودن ندارم 

تازه فشارش واسه من ک قبلا خیلی خوشتیپ بودم و نفر اول مدرسه و اینا بودمم خیلی زیاده ولی بازم حس بدبخت بودن ندارم

این روحیه خودته ک ضعیفه سعی کن آدم قوی باشی اینطوری ک نمیتونی تو زندگی دووم بیاری یه سری مشکلات هست اینا انگشت کوچیکشم نمیشه همینطور خودت و بخوای ببازی بازی رو باختی

منم هم اضافه وزن دارم هم درسم خوب نمیشه تازه کنکورم دارم خیلیم فشار رومه ولی حس بدبخت بودن ندارم&nbs ...

بخدا منم مثل خودت بودم نمیدونم چی شد و از کجا شروع شد

میشه برای موفقیتم دعا کنید.♥️🌱
بخدا منم مثل خودت بودم نمیدونم چی شد و از کجا شروع شد

اصلا مهم نیست همیشه ک ادما تو اوج نیستن یا همیشه دنیا ب کامشون زندگی دو روزه اینقد حس بد ب خودت نده ن درس همه زندگیه ن تیپ کم کم میتونی درستشون کنی مهم روح و روان و سلامتیه 

2740