2733
2734

چند وقته جدا شدی و دلیل جداییتون چی بوده

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پول نداشت 

مدت زمان چقدر میگذره از جداییتون 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2738

مرور زمان

زمان خیلی کمک میکنه

به هرحال خاطرات و اینا پاک نمیشن اما به مرور کمرنگ میشن

خودتم باید به خودت کمک کنی وگرنه همه چی بدتر میشه

دیر یا زود میفهمی که هیچکس جز خودت نمیتونه نجاتت بده  

اسی امضام بخون و به خودت زمان بده 

سوگ جدایی خیلی دردناک و غم انگیزه و اینم بدون یک تایمی داره اگر طولانی کنی زمان سوگ برات میشه عادت 

و ترک عادت خیلی سخته 

2706