2733
2739

یعنی هرروز از مدرسه میان شکایت میکنن که فلانی مارو زده 

پسر بزرگم کلاس سومه کوچیکه کلاس دوم بخدا هرروز برنامه ی اعصاب خوردی داریم 

چهارشنبه همکلاسیش زده بود پس گردن پسرم تا سه روز گردن بچه خشک شده بود 

دوباره دیروز دم مدرسه یکی دیگه گرفته بود با کله کوبیده بود تو چشم پسرم شانس آوردم فامیلمون دیده بود رفته بود پسرمو کشیده بود کنار 

صبح شوهرم رفت مدرسه به پسره و مدیر و معاون تذکر داد 

دوباره الان پسرم میگه اون یکی همکلاسیم اذیت میکنه نمیذاره راحت باشم تو مدرسه هی میاد گیر میده اون بچه هم بابا نداره ول خیابونه مامانشم بیخیاله 

خسته شدم دیگه 

همه ی پسرا اینجوری هستن؟؟  

پسر من دلش نمیاد بزنه اصلا تربیتش جوری نیست که بزنه بعدا هم پشیمون میشه میگه کاش میزدم 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

نه والا. پسر من که اینطوری نبود. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم از مدرسه اومدنی هر روز غر میزنه. غر میزنه بهونه میگیره. بداخلاقی میکنه. جوری که آخرش با من دعواش میشه. خسته شدم دیگه. نمیدونم تو مدرسه چی بهشون میگذره

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

فقط یادش بده از خودش دفاع کنه

نمیتونی هرکی یه چیزی گفت یقشو بگیری که بچه ان

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

پسرا همینن 

ظهر که مدرسه پسرونه تعطیل میشه ببین توی پیاده رو همه دارن همدیگه رو میزنن 

معلم و مدیر و معاونم واقعا چی کار کنن بیچاره ها

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
2740

اره مدیرو معاونم تاحدی میتونن کنترل کنن

الان مدرسه ما ۸۰۰دانش اموز ۲معاون داره

چجوری میتونن کنترل کنن؟

خیلی کتک ها و دعواهام توی جلوی مدرسه و وقتی معلم هنوز نیومده کلاسه

وحشی خونس

به دل نیست ، بچه باید بتونه گلیم خودشو از اب بکشه بیرون. بهش بگید اول که درگیر نشه ولی اگرم بی دلیل پس کله ش خورد برگرده دوتا لگد طرف رو بزنه که نشه توسری خور مدرسه. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
مگه بچه پدر مادر نداره چپ و راست میزننش

بخدا ذله شدم حالا کتک خوردنش سرچی باشه خوبه؟! 

سر اینکه تو زنگ ورزش گل زده تو فوتبال و شادی کرده اون پسره اومده اینو گرفته زده  

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

پسر یه بار کلاس اول اینطور شد که تا معاون پرورشی و ناظم و  مدیر و جمع کردم تو دفتر با اون پسره صحبت کردن امسال و پارسال هم یکی دوبار پیش اومد خودم تو شاد تو پی وی پیام گذاشتم خداروشکر اثر کرد

،،
چندسالشه ؟ اصلا دعوا نمیکنه تو مدرسه؟

الان ۱۶ سالشه

یه دفعه یکی یقه اش رو گرفته بود که رفتم مدرسه اون بچه ها رو حسابی دعوا کردن.

البته شوخی و دعوای الکی چرا میکرد. ولی قضیه اونجوری نبود عکس العملی بخواد

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706