2737
2734
عنوان

همه نوزاد ها نفخ دارن ؟!

77 بازدید | 12 پست

دکتر رفتم میگه همه نوزاد ها نفخ دارن یه قطره ضد نفخ داد کولیکید الان من نمی‌دونم بچم کولیک داشته با نفخ داشته گفت از ۱۰۰ تا نوزاد ۹۷ تا نفخ دارن ( دکترم بهترین دکتر تو شهرمون هست و عالیه )

خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هر دو بچم از روز اول ک دنیا اومدن داشتن اولی سه سال و نیمه دومی دوماهی ولی به من بائو لاکت و باری ...

خب این کولیک هست یا نفخ خالی  ؟ 

خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
هم کولیک هم نفخ

آهان آخه من شنیدم کولیک خیلی بده 🙁💔

2740
تا چهل روز طبیعیه من که دارویی ندادم مدام هم در حال گریه بود دیگه بعد از چله کم کم خوابش تنظیم میشه. ...

خب تاثیری تو کیفیت رابطتون با همسرتون داشت اصلا میتونستید رابطه داشته باشه ؟

بچه منم نفخ داره

بچم ۳۰ روزشه کولکیز میدم ولی زیاد گریه نمیکنه بیشتر بغل میخواد 

کلا همه بچه ها نفخ دارن چون اون باکتری خوب هنوز تو روده و معدشون تولید نشده 

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
بچه منم نفخ داره بچم ۳۰ روزشه کولکیز میدم ولی زیاد گریه نمیکنه بیشتر بغل میخواد  کلا همه بچه ...

مرسی عزیزم