2737
2739
عنوان

متاهلم و دوس پسر قبلیم پیام میده

194 بازدید | 12 پست

من ی اشتباهی کردم چندماه با یکی تو رابطه بودم بعد کات کردیم و دیگ پیش رو نگرفتم و ازش خیاییی بدم میاد بهم خیانت کرد الان پیام داده هی عکساشو میفرسته هی میگ من هنوز دوست دارم برگشته میگ غلط کردی ازدواج کردی بلاکش میکنم با ی اکانت دیگ پیام میده ب همسرم گفتم قبلا با کسی تو رابطه نبودم میترسم بفهمه بیاد بهش بگه خیلی نانزدمو دوس دارم ولی بهم گفته بود ک خط قرمزم دروغه اگ بفهمه خیلی بد میشه برام اصلا نمیخوام راجبم فگرای بدی کنه چیکار کنممم😭😭😭😭 

همونی که دلش پیش تو گیره

سیمکارتتو عوض کن

بگو دوستام داشتن میخوام شماره جدیدمو ب ی سری دوستای خاص بدم

و این حزفا

قانعش کن

خطتو عوض کن

همین امروز

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نمیدونم از ی سال کمتر شد

خرج هم میکرد،اگه ازاوناباشه که خرج می‌کرده ولت نمیکنه اما اگه خرجی نکرده واست یاپول یاچیزی نخریده باشه کاریت نداره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام