2737
2739

ازمایش سونو گرافی هرچیزی که لازمه رو انجام دادم اما فقط یبار پرلاکتینم بالا بود که با دارو رفع شد 

توی سونو همیشه یه کیست دارم حالا یا تخمدان چپ یا راست اما تنبلی تخمدان ندارم میگن سایز تخمدان ها طبیعیه 

هربارم بهم ال دی میدن و اوضاع بدتر شده 

دوماه پریود نمی‌شم بعد دوماه یک هفته لکه بینی د هفته خونریزی چکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تنبلی تخمدان تو سونو مشخص نمیشه باید سبک زندگیتو عوض کنی قرصای ال دی شرایط مریضو پیچیده تر میکنه

خیلی هزینه درمانش ن بالاس مثلا یه خاتمی گفتن 10میلیون بریز به حساب بیماریتو از ریشه درمان میکنیم خیلی 10 میلیون بعد نتیجه هم نده

خیلی هزینه درمانش ن بالاس مثلا یه خاتمی گفتن 10میلیون بریز به حساب بیماریتو از ریشه درمان میکنیم خیل ...

اینا اتفاقا همش الکیه ببین صبحا زود بیدار شو برو پیاده روی ورزشای سنگین نکن اصلا فقططط غذاهای سالم بخور فست فود و شکر و سس  نوشابه بریز دور چون تاثیر مستقیم میذاره رو هورمونا و روده بزرگ اگر کیست داری درمانش من خوب میشی

اینا اتفاقا همش الکیه ببین صبحا زود بیدار شو برو پیاده روی ورزشای سنگین نکن اصلا فقططط غذاهای سالم ب ...

اره همیشه یا تخمدان راستمه یا چپم بعدم دوماه پریودم عقب میوفته یکماه کامل پریودم دیگه خسته شدم هربارم با آل دی قطع میشه و دوباره روز از نو روزی از نو

2740