2737
2734

ی بار پارسال خوردم ی بارم الآن میخوام بخورم... دیروز پاک شدم امروز شوهرم رابطه بدون جلوگیری داش باهام گفت حامله نمیشی ولی من میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو رو خدا اورژانسی رو سالی بیشتر از دوبار استفاده نکنین نمیدونین چه آسیبی به بدنتون میزنه همسراتون به خاطر لذت خودشون اهمیتی نمیدن شما حواستون به بدن و سلامتی خودتون باشه

البته اینو کلی گفتم منظورم شما نبودی

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2738
چ ضررایی داره میشه بگی🙏

شما فکر کن یدفعه مقدارخیلی زیادی هورمون وارد بدنت میشه هم  سیستم هورمونی بدن و بهم میریزه هم آسیب  کبدی ایجاد میکنه هم ممکنه باعث خونریزی رحمی بشه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...