2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوماه پریود نشدم و دوبار ازمایش خون تو دو زمان مختلف دادم که دوتاییش نتیجش همین شده 

اخه بتای ۹مشکوکه شایدم بارداری بودی بتات افت کرده خُدایی نکرده میخوای یه سونو برو 

2740
اخه بتای ۹مشکوکه شایدم بارداری بودی بتات افت کرده خُدایی نکرده میخوای یه سونو برو 

رفتم سونو‌بهم‌گفتن نه تنبلی دارم نه کیست اگه حامله بودم فک کنم میفعمیذ سونو دیگه منم چیزی نکفتم بهش فقط گفتم پریود نشدم گفت احتمالا مشکل هورمونیع ولی خب علائم مشکل هورمونی هم ندارم

نه منم انقد ترسیده بودم فکر کردم نهه ولی ازمایشگاه گفت نه دهمه من اشتباه نوشتم در اصل این بود.   ...

باردار نیستی اگرم بودی افت بتا داری بازم بستگی به زمان تخمک گذاریت داره ولی هرکی دوروبرم دیدم تنبلی تخمدان داشته بتاش یک وزیر یک بوده

باردار نیستی اگرم بودی افت بتا داری بازم بستگی به زمان تخمک گذاریت داره ولی هرکی دوروبرم دیدم تنبلی ...

نه دوبار ازمایشم دادم تو دو زمان مختلف حداقل یه ماه بعدش دوبار همون  بود ۰/۹  سونو هم رفتم خود دکتر گفت همه چیت نرماله واسه چی اومدی گفتم پریود نمیشم ولی گفت تخمدانت اکیه

رفتم سونو‌بهم‌گفتن نه تنبلی دارم نه کیست اگه حامله بودم فک کنم میفعمیذ سونو دیگه منم چیزی نکفتم بهش ...

اخه تنبلی تخمدان رو باید وسط سیکلت بری تا بفهمی بعداون میگن سالمی منم چندسال پیش خفیف بود تنبلیم توسونومشخص نبود ولی تو ازمایشام مشخص شد پرولاکتین بالام باعث بهم ریختگی هورمونی وتنبلی خفیفم شده حالا برو ۴تا امپول پروژسترون ۵۰ میلی گرم بزن روزی دوتا ۷روز منتظر بمون ببین پریودمیشی یانه

2706