2752
2734
خب اگه جات باشم  از این ب بعد هرروز میرم هی حرص بخوره😂

وای من اعصاب کم محلی و نیش زبون ندارم... 

به خاطر ناباروریم اعتماد به نفسم ازم گرفته شده روحیه ام داغونه... شوهرم نمیزاره وگرنه آخر هفته ها اصلا دلم نمیخواد برم اونجا😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت پسرم هی میگه مامان چرا ما هیچوقت سه تایی جایی نمیریم😔

چرا نمیبردتون مشکلتون بهش نگفتین بازبون خوش نگفتین تاحالا قبل ازدواج چی همینطوربودن؟

دلتنگ چهره ای هستم ک نمیدانم خاک باآن چه کرده💔
2731
چرا نمیبردتون مشکلتون بهش نگفتین بازبون خوش نگفتین تاحالا قبل ازدواج چی همینطوربودن؟

از وقتی خیانت کرد دیگع دوس نداره با من بره بیرون. حتی تا سر کوچه

بره به جهنم

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
وای من اعصاب کم محلی و نیش زبون ندارم...  به خاطر ناباروریم اعتماد به نفسم ازم گرفته شده روحیه ...

تو نابارور نیستی فعلا قسمتت نبوده غصه چی و میخوری عزیزم خدا ب وقتش ی فرشته قشنگ و تپل و بهت میده ک در دهن این اسکول خانوم پیرزن و جوری ببنده و روش سیاه بشه دقیقا مثل من ک آبروم و بردن و هزار بار انگ نازایی زدن بهم خدا هم روشونو سیاه کرد از زمانی ک ازدواج کردم حتی باورت میشه پیش قصاب گوشت فروش هم درباره بچه دار نشدنم حرف زد مادرش 

و بخاطر این موضوع نابودم کردن ولی من غصه نمی‌خورم فقط سپردم ب خدا با بچه دار شدنم خداروشکر روشون سیاه شد فقط منتظر روزیم ک تاوان دادنشونو ببینم ک چطور دلم و شکستن تو هم بسپار ب خدا خودش حواسش بهت هست 

عزیزم توبرنامه همسرداری ایتا شرکت کن مطمعنم جواب میده برات آرزو موفقیت دارم برات

ممنون عزیزم من که خیلی ناامیدم ودیگه ازش بریدم😔. توکل بخدا🌹

ممنون عزیزم من که خیلی ناامیدم ودیگه ازش بریدم😔. توکل بخدا🌹

هرجورخودت دوس داری ولی ضرر نداره مطمغن باش منم خیلی ناامید بودم ک همینجا یکی برنامه همسرداری مومنانه توایتاروتوصیه کرد راهکاراش سخته ولی واقعا جوابش شیرین من یه مدت انجام دادم شوهرم شده بودفرشته ولی بازخراب کردم 

هرجورخودت دوس داری ولی ضرر نداره مطمغن باش منم خیلی ناامید بودم ک همینجا یکی برنامه همسرداری مومنانه ...

این واسه کسایی خوبه که شوهرشون خیانت نمیکنه. تاوقتی شوهر من چشمش دنبال یکی دیگس من خودمم بکشم نمیبینه. بخدا باهاش خیلی خوبم و خوب بودم آخرشم این بود جوابم

این واسه کسایی خوبه که شوهرشون خیانت نمیکنه. تاوقتی شوهر من چشمش دنبال یکی دیگس من خودمم بکشم نمیبین ...

اتفاقا بیشترشون خیانت دیدن باور کن بری تجربه هاروبخونی میبینی خودت اگه دوس داشتی بدش عضومیشی

2706