2733
2739

سال بعد نهایی یازدهمم اضافه میشه........

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرایط یکسانه

فک کن یازدهمی ها امسال نهایی میدن

بعد سال ۱۴۰۴ پشت کنکوریا یازدهمو ترمیم میزنن ترازشون طبیعتا بیشتر از یازدهمی های پارسال میشه 

پس دوازهمی های ۴۰۴ هم مجبورن یازدهمشونو برا تراز بیشتر ترمیم بزنن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
شرایط یکسانه فک کن یازدهمی ها امسال نهایی میدن بعد سال ۱۴۰۴ پشت کنکوریا یازدهمو ترمیم میزنن ترازشو ...

برا کسی ک پشت کنکوره سخته 

دوتا کنکور و ترمیم دوازدهم و ترمیم یازدهم 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

سخت تر میشه اما بازم یه عده میمونن 

مثلا امسال دوازدهمو عالی میدن سال بعد برای یازدهم سابقه ایجاد میکنن  اگه کنکورم خوب بدن میشه باز تاپ آورد

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
سخت تر میشه اما بازم یه عده میمونن  مثلا امسال دوازدهمو عالی میدن سال بعد برای یازدهم سابقه ای ...

اخه ببین هر سال ارزش دیپلم سال قبل کمتره و تراز کمتر میده

2740
اخه ببین هر سال ارزش دیپلم سال قبل کمتره و تراز کمتر میده

دوتا موضوع هست یکی اینکه قبل از ۱۴۰۲ نهاییا خیلی ابکی بودن در نتیجه امتحانات قبل ۱۴۰۲ با ۱۴۰۲ ترازش خیلی فرق داشت. اما از ۱۴۰۲ به بعد قطعا اون اختلاف سطحو نداره و در نتیجه اون اختلاف تراز رو.

و دوم اینکه همین ۱۴۰۲ خیلیا با تراز معدل کم در حد ۸۰۰۰ اینا رشته تاپ اوردن چون کنکورشونو خوب دادن

دوتا موضوع هست یکی اینکه قبل از ۱۴۰۲ نهاییا خیلی ابکی بودن در نتیجه امتحانات قبل ۱۴۰۲ با ۱۴۰۲ ترازش ...

خب چون اثر کنکور 60 درصد بود سال بعد فکر کنم 40 باشه و سالای بعدش کمتر..

خب چون اثر کنکور 60 درصد بود سال بعد فکر کنم 40 باشه و سالای بعدش کمتر..

اره اما بازم میشه قبول شد ولی سخت تره. کلا همش دارن یکار میکنن کسی پشت نمونه. مثلا شما فرض کنید یکی تراز ۸۰۰۰ سوابق بگیره با ۱۰۵۰۰ کنکور. با فرض تاثیر ۶۰ درصدی سوابق تراز کلش میشه ۹۰۰۰ که خب کف قبولی سه رشتست 

حالا اگه کنکور و سوابقش بالاتر باشه که دیگه چه بهتر