2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاثیر داشت؟  دخترتون چند سالش بود؟  عوارض نداشت؟

برا دختر من عوارضی نداشت   چون واقعا هورمون رشدش کم بود   ۱۱ سالگی قدش ۱۲۹ بودووزنش ۲۶  سه سالی که  زدم سالی ده سانت قد کشید   ۱۴  سالگی ۱۵۹ شد ووزن ۴۳  دیگه  قطع کرد دکتر الان شش ماهه دیگه نمیزنه هنوزم داره قد میکشه ولی دختر من بلوغش دیر بود  ۱۳ ونیم پریود شد

برا دختر من عوارضی نداشت   چون واقعا هورمون رشدش کم بود   ۱۱ سالگی قدش ۱۲۹ بودووزنش ۲۶ &nb ...

دختر من 6 سالشه وزنش 16 قدش 105

دکتر گفت اگه بخوای میتونم براش تجویز کنم

نمیدونم بزنم یا نه؟ 

همه میگن باعث بلوغ زودرس میشه

دخترم بهانه زندگیم 
دختر من 6 سالشه وزنش 16 قدش 105 دکتر گفت اگه بخوای میتونم براش تجویز کنم نمیدونم بزنم یا نه؟  ...

دختر من  شش سالگی  فکر کنم همینقدر بود  خیلی کوچکتر از همکلاسیاش بود من منتظر موندم  وخیلی اذیت شدم   اگه  اون موقع زده بودم  زودتر میرسید به  نمودار خودش   اگه آزمایش  هورمونی دادی هورمون رشدش کمه  سن استخوانیشم کمتر از سن خودشه حتما بزن   

2740

آره عکس مچ دست گرفتم اون موقع که 5 سال بود سن استخوانش 3و نیم بود

آزمایش هورمونی هم داد همون که 5مرحله ست، اونم دکتر گفت هورمون رشدش پایینه ولی کمه زیاد نیست، بخوای میشه براش آمپ.ول زد 

دخترم بهانه زندگیم 
دختر من 6 سالشه وزنش 16 قدش 105 دکتر گفت اگه بخوای میتونم براش تجویز کنم نمیدونم بزنم یا نه؟  ...

بلوغ زودرس  دروغه من سه سال زدم  برا دختر من  اگه نزده بودم دکترش میگفت قدش ۱۴۵ میشد 

2706