2737
2734

مثلا شرایطتونم این باشه خونتون پایین شهر پدرتون فوت کرده پولدار نیستین درامدتون ۱۰ تومن..

خودتونم سینگل.. حال روحی بد .. با ۲۶ سال سن مادرتونم همیشه عذابتون داده همش اویزون بوده نذاشته جوونی کنید و همش تحقیر و .. الان هم هیچ دوستی ندارید حامی هم ندارید تنهای تنهاااا

دلم میخاد برم تراپی ولی گرونه واسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم شهری

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740

با این شرایط پول زیادیه واقعا

توی بیمارستان ها و مراکز دولتی هم روانشناس های زیادی هستن که قیمتشون خیلی کمتر درمیاد و اگه‌بیمه باشین که فکر کنم ۳۰ تومن اینا باشه

اونارو امتحان کن بنظرم

توی گوگل سرچشون‌کن‌فقط و نظرات مردم راجع بهشون رو بخون. قبلش

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
چرا؟

به جاش برو کلاس ورزش . سینما . با ادمای مثبت و شاد رفیق شو . به خودت برس اثرش بیشتره 

برا من تراپی بی تاثیر بود و فقط پولمو خورد

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2706