2733
2734

سلام دوستان دنبال خونه هستیم برای اجاره صاحب خونه گفته خونه رومیخواد هی زنگ میزنه الان چندجادنبال خونه گشتیم پول پیش هاخیلی بالاعه  ی خونه دیدیم طبقه دوم دوتاواحدصاحب خونه پایینه ی واحدداده اجاره یکی روگذاشته برامهمون حیاط دودرداره ی درباپله جدان ولی راه داره ب حیاط اونا حالاماکه رفتیم خونه روببینیم گفت مستاجر اومده وسایلاروگذاشته دیگه نیومده میگه میام وسایلارومیبرم دراروقفل آورده زده من تاحالادراموقفل نزدم هرجامیرم   خلاصه مستاجراومدداشت خونه رونشونمون میدادیهوصاحب خونه همینجوری اومدگفت عزیزم ایناچین کنارپله هاگذاشتین جمع کنین حالامن ازیکی شنیدم گفت مستاجرداشته قبل ایناب بچه هاش گفته برین خونشون بشینین همینجوری ببینین چجوریه اوضاع اونام گفتن خونه کثیف بوده بیرونشون کرده حالامن خونرودیدم دقیقاباپول مامیخوره وخیلی وخیلی بودبقیه اجاره هاش خیلی زیادبودن ک برای ماخیلی سخت میشه ماخونه هارومطمئنیم خراب نمیکنیم ولی بابچه کوچیک ممکنه ی وقت ریخت وپاش باشن حالا من میخوام بهش زنگ بزنم بگم که مااون دری که ب خونه شماراه داره قفل میزنیم ب خاطر حفظ حریم شخصی هروقت مهمون داشتی زنگ بزن واینکه چی بگم محترمانه باشه وحرفاموبهش بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی همه مستاجرا صاحب خونه ی خودشون بشن

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

با صابخونه همسایه نشد

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740