2733
2734
عنوان

کنترل خودم از دستم خارج شده

73 بازدید | 2 پست

زود اعصابم بهم میریزه

کوچیک ترین رفتار ادما میره رو مخم

وقتی یکی داره اعصابم رو بهم میریزه واقعا پتانسیل اینو دارم جرش بدم

درحالی که یه مدت اینجوری بودم که هیچ چیز به کتفم نبود و اصلا با کسی بحث و جدل نداشتم

به صبوری و شوخ بودن و با حوصله بودن معروف بودم ولی تمرکزم خیلی کم شده...نمیتونم رو یکاری فوکوس کنم،حوصله هیچیو ندارم نه فیلم نه کتاب نه بیرون رفتن نه سفر، چن روز دیگه عازم سفرم انگار ن انگار منی که با کوچیک ترین چیزی ذوق میکردم،

کلا آدمی بودم که همه چیز رو به ف.ا.ل نیک میگرفتم ولی الان زود پرخاش میکنم

حتی صدای ملچ و ملوچ غذا یا خش خش پلاستیک این قابلیت رو درمن ایجاد میکنه طرف مقابل رو پارههههه کنم🙂😂 تازه رو زیبایی و لباسم هیکلمم شدیدا حساس تر شدم!

تقریبا ۱ ماهه این تغییر رو تو خودم حس میکنم

سعی دارم بهتر شم ،اما میدونم منشا حال بدم کسیه که از رفتارای خوبم سواستفاده کرد و با حرفاش باعث شد نسبت به چیزایی که برام مهم نبودن حساس تر شم

شاید بگید ملچ و ملوچ غذا یکی دیگه چ ربطی به اون داره ولی من خودم میدونم که منشا این پریشون حالی از کجاست...نمیتونم ببخشمش..بابت حرفاش و رفتاراش و کردار هاش در حق ام

خوب خودت میدونی از کی و کجا داری میکشی برو همون و جر بده

ای کاش میشد....

کااااش میشدددد

حیف دلم نمیخواد کینه ای باشم وگرنه عهد میبستم با خودم در شرایط و زمان مناسب حتمل اینکارو بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘