2733
2734

ما دوسال ک مادرمون فوت کرده تو این دوسال پدر منو درآورد ک ای غذات چرا اینجوریه ب شوهرم دری وری میگفت چندبار زندگیمو تا دم طلاق برد من اصلأ بهش هیچی نگفتم رفته ب دامادمون گفته اینا مامانمو دق دادن ب خاطر زنش کلأ قید اون خواهرمو زد چند بار پشت سر من گفته رز حرومزادس عوضیه فوش داده بهم بدون ما حتی بدون بابام رفت عقد کرد مارو تو جشن عقدشم دعوت نکرد من اصلأ ن میبینمش ن هیچی بی دلیل از من بدش میاد زنم ک گرفت نفرتش بیشتر شد امروزم با داداش کوچیکه دعواش شده ب من فوش داد پیش خواهر بزرگه از گوشی شنیدم خون داره خونمو میخوره دلیل این همه نفرتشو نمیفهمم اومدم بهش اس بدم بگم دیگه سمت من پیدات نشه خواهرم نذاشت خیلی عصبی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
و منی ک آرزو داشتم یه داداش داشته باشم با دیدن این تاپیکا ...

اون قدیم بود برادرا پشت و پناه خواهر بودن‌.منم یه برادر دارم نقش هویج و تا حالا تو زندگیم داشته هیچ خیری بهم نرسونده هزار بارم ازم پول گرفته بازم انگار طلبکار منه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
اون قدیم بود برادرا پشت و پناه خواهر بودن‌.منم یه برادر دارم نقش هویج و تا حالا تو زندگیم داشته هیچ ...

ب خدا برادر کوچیکم ۱۴سالشه صدتای این بزرگه بیشتر هوامو داره

برادرت چند سالشه آخه یعنی بدون هیییییچ دلیلی؟؟ تابحال ازش پرسیدی چرا آنقدر نفرت داره؟؟

۳۶سالشه ن چرا بپرسم وقتی ب خودم اطمینان دارم هیچی ب جز خوبی براش نداشتم

ب خدا برادر کوچیکم ۱۴سالشه صدتای این بزرگه بیشتر هوامو داره

خداحفظش کنه.من فقط یدونه برادر دارم اونو اینجوریه حتی عروسیم نیومد.خواهر هم ندارم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
۳۶سالشه ن چرا بپرسم وقتی ب خودم اطمینان دارم هیچی ب جز خوبی براش نداشتم

بنظرم یکبار علتشو بپرسی بهتر از اینه که هی دنبال دلیلش باشی و فکر کنی با خودت همش که مگه چکار کردم و چرا اینکارا رو میکه

2706