2737
2739
عنوان

این که میگن خوابه زن چپه واقعیت علمیه یاخرافات

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جا دیگ شنیدم یکی گفت خواب خانوم چپه

یه برداشت نادرستی از خواب ظن چپه

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

تا جایی که من میدونم اون خواب ظنه

یعنی خوابی که توش به یه نفر شک کنی با نیت بد 

وگرنه خواب صادقه هم داریم یعنی عین به عین خواب طرف انجام میشه

و خب حتی ممکنه ذهن اون دوستتون بخاطر دوست داشتن شما رویاپردازی کرده باشه

در کل خواستم بگم اون عبارت اشتباهه 

حالا قبول شدن یا نشدن شما هم به عوامل دیگه‌ای بستگی داره.

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است
2742
این برا بار صدم  خوابی که بر اساس ظن و گمان باشه تعبیر نداره  نه زن 😐

معنا نداره که یعنی چی خوابی که بر اساس حدس گمانه؟ یعنی شک داری که خوابو دیدی یانه

بعدشم الان سرچ کردم اصلش تو لغن نامه خوابه زنه

امروز جون میخوان نژاد پرستیو نسبت به زن از بین ببرن میگن ظن

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2740
ببین اول اینکه این خواب ظن و میگه ینی خوابی ک با شک و گمان باشه ن زن ک ینی خانم دوم اینکه منم کنکور ...

بعضی از خواب ها رویای صادقه ان و مطابق با واقعیتن خبر از عالم غیب میدن من معتقدم

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽