2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فلوکسیتین

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2731

سیپیترون کامپاند ۳ماهه دفعه قبل جواب داد باردارشدم خُداروشُکر اِنءشااَلله این سِری هَم که داروهاموتموم کردم باز بارداربِشَم ولی دیگه سِقط نَشه اِنءشااَلله اِلهی آمین آمین یارَبَّ العالَمین!❤

ریزش موهات پریودیتو اوکی کرده

پریود اره تا زمانی که مصرف بشه ، ولی تاثیری رو مو نداده

برای لاغری و کم شدن چربی دور شکم ، متفورمین 

برای مو بعضی دکترا اسپیرونولاکتون میدن، من تا حالا استفاده نکردم

2740
فلوکسیتین چه ربطی داره؟ داروی اعصابه

وای وای بخشید داشتم درس میخوندم خسته بودم قاطی کردم😂منظورم دوفاستون بود

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
عزیزم😂 موفق باشی 😍😍💖💖

فدات😘

زنده باشی عزیزم