2733
2739

من با شماره بعضی آشناها اومدم حالا میخوام ب جز تاپیک ها نظراتمم پاک کنم میشه؟

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید لینک تاپیکه رو بدی نی‌نی یار بگی پستای تو توی اون تاپیک رو پاک کنه.

اونم شاید، شااااااید منت به سرت بذاره و این کارو بکنه.

البته این مال قبلنا بود. الان با تغییر قانون حذف نمی‌دونم هنوز اینه یا نه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
باید لینک تاپیکه رو بدی نی‌نی یار بگی پستای تو توی اون تاپیک رو پاک کنه. اونم شاید، شااااااید منت ب ...

قانون حذف چیه؟

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
این اکانت نیست

یه بار دیدم نی نی یار ها توضیح داده بودن که کامنت ها رو هم میشه پاک کرد ولی من بلد نیستم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
باید لینک تاپیکه رو بدی نی‌نی یار بگی پستای تو توی اون تاپیک رو پاک کنه. اونم شاید، شااااااید منت ب ...

ما اینهمه داریم تولید محتوا میکنیم اینجا سایتو بروز میکنیم و باعث درامد این سایت میشیم حق پاک کردن کامنت و تاپیک بهمون نمیدن درامد ک نمیدن هییییچ🤦🏻‍♀️😐

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2740
ما اینهمه داریم تولید محتوا میکنیم اینجا سایتو بروز میکنیم و باعث درامد این سایت میشیم حق پاک ک ...

خب دقیقا علت اینکه محدودیت شدید در حذف تاپیک هست همینه.

سیاست سایت حفظ محتواست چون محتوای بیشتر باعث بازدید بیشتر، دیده شدن بیشتر تبلیغات و در نتیجه درآمد بیشتر میشه.

اگه تاپیکا حذف بشه محل کمتری برای نمایش تبلیغات هست.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
خب دقیقا علت اینکه محدودیت شدید در حذف تاپیک هست همینه. سیاست سایت حفظ محتواست چون محتوای بیشتر باع ...

اتفاقا خیلی از کاربرا بخاطر این محدودیت تاپیک نمیزنن یا دیگه از سایت خداحافظی کردن

منم دیگه اون تاپیکارو نمیزنم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش