2737
2734

خانوما میشه بهم کمک کنین چون کسیو ندارم ازش کمک بخام نظر بده شمارو دارماا♥️

خانوما من چیکار کنم بنظرتون

با خانواده ی همسرمم خب

۳ سال صبر کنم

سختی نیس چ سختی زیره پام ماشین گواهنامه دارم کلی اینور اونور فقط باید ۳ سال صبر کنم همین

ک اون شهری ک دوس داریم اون خونه ای ک عاشقشیم قراره با خاسته خودمون بسازیم ویلا حیاط استخردار

بعده خونمون ماشینمونو عوض میکنیم کلی پیشرفت

هم هدفمونه همو بچمون عشق میکنن

یا بیخیال سختی

یکی بهم برگشت گف خوش باش چرا سختی میکشی اخرش میمیری هدف نداشته باش بیخیال همه چی

برو اجاره راحت کن خودتو تموم

این حرفو بهم زد یکم فکرم مشغول شد

چیکار کنم؟!

واقعا نیاز نیس ادم پیشرفت کنه هدف داشته باش

یا بگ چرا سختی بگم هیج تلاشی نکنه بدون هدف زندگی کنه بره اجاره

اجیا من هیچکسو ندارم توروخدا بهم کمک کنین

فکرم خیلی درگیر شده

ی چیزه قانع کننده بگین ک ی تصمیم بگیرم

ازتون ممنونماا🥺🤗♥️

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

حالا تا کی میخوای اجاره خونه بدی بلاخره ی روز پیر میشی بچه دار میشی میخوای جهیزیه بهش بدی داماد و عروس بگیری بعد خونه ات اجاره باشه چون میدونی ک وضع ایران اینجوریه که اگر نتونی کاری کنی و پولتو از دست بدی دیگ نمیتونی بخری .اگر میتونی تحمل کن این ۳ سال رو

#انسانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرت گفته بدون هدف که نمیشه

ولی نه اینکه بخاطر هدفتون الان اصلا از زندگی لذت نبرید و خودتونو داخل سختی و فشار بزارید

همه ادما باید برای اینده برنامه ریزی و هدف داشته باشن

اما د  کنارش جوری زندگی کنن که اگر فردا جنگ شد و مردن حسرتی نداشته باشن

شما به صورت صد درصدی مطمئنی که سه سال دیگه اون شرایط درست میشه؟ با این وصعیت و شرایط اقتصادی هرچیزی ممکنه شاید شد چهار سال

زندگی پر از لحصه های پایین و بالاس شاید فردا خرج دیگه ای واجب بود و محبور بودید پول خونه رو برای اون مورد بدید و ساخت خونتون افتاد سه سال دیگه عقب تر

پس نکته اینه که از همین زمان حالتون نهایت لذت و استفاده رو ببرید اما در کنارش هم به فکر اینده و هدف و خانه و .. باشید

2728

چه حرفا 

بی هدف زندگی کنیم ک زندگی معنی نمیده 

این که شما بری مستاجری خودش سخت تره به نظرم همین ۳ سال و صبر کن چه کاریه بری آلاخون والاخون بشی وقتی ۳ سال دیگه چیزی ک میخوای میشه 

واقعا شمام نمیدونم چتونه فکراتونو اینطوری مشغول میکنید چیزای مهمتری واسه فکر کردن هست :/

چه حرفا  بی هدف زندگی کنیم ک زندگی معنی نمیده  این که شما بری مستاجری خودش سخت تره به نظ ...

اخه میدونین من ک میگم سه سال شاید اتفاق دیگ دیر شد بشه ۵ سال یعنی اصلا ارزش دارن

اخه میدونین من ک میگم سه سال شاید اتفاق دیگ دیر شد بشه ۵ سال یعنی اصلا ارزش دارن

ملوله ک ارزش داره 

سعی کن از مسیرت لذت ببری نمیگم سختی بکش ولی واقعا مستاجری سخته خیلیم سخته اونم تو این وضعیت ایران

دیوونه ای ب خدا اگه بری مستاجر شی

ملوله ک ارزش داره  سعی کن از مسیرت لذت ببری نمیگم سختی بکش ولی واقعا مستاجری سخته خیلیم سخته ا ...

چشم چشم چشم😍😁

اجی خیلی دلم گرفتهههه همسرم میگ ک عجله نکن صبر کن به هدفمون برسیم اینا

ولی خیلی انتظارشم خیلی

2740
چشم چشم چشم😍😁 اجی خیلی دلم گرفتهههه همسرم میگ ک عجله نکن صبر کن به هدفمون برسیم اینا  ولی خ ...

مهم نیست سعی کن همینجوری از زندگیت لذت ببری حق با همسرته اون شیرینیش بیشتره تا یه عمر مستاجری بدبختی من خودم یه سال مستاجر بودم همش بدبختی بود خونه خود آدم خیلی خوبه هرچقدم رسیدن بهش سخت باشه