2737
2734

سلام من قراره ماه بعد سزارین بشم و انتخاب خودم بوده راستش یکم استرس دارم میشه از پروسش بهم بگید؟ یعنی همون روزی که گفتن بیا بچه رو برمیدارن یا فرداش؟ 

من.

همون روز.

پروسه ي نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من م به طبیعی فکر میکردم

تازگی به سز

قراره یا دکترم صحبت کنم 

واس سزارین اختیاری

هفته ۳۰هستم

طبیعی زده ۱۰تیر

سز بشم دوهفته زودتر معمولا

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2728

سلام

همون تاریخ انجام میشه،من چون دیابت بارداری داشتم پایان ۳۹هفته سزارین شدم و دکترم صبر نکرد بیشتر اما به بقیه میگفت هر زمان علائم اولیه‌تون شروع شد بیاین بیمارستان

2740

برات نوبت میزنه میگه ساعت مثلا ۶بیمارستان باش میری اونجا تشکیل پرونده میدی یکم سوال جواب میپرسن و سوند و سرم و بهت میزنن می‌برنت اتاق عمل من چون از سوند میترسیدم گفتم تو نامه بستری ام نوشت سوند در بیهوشی بعدم ک دیگه زایمان می‌کنی و تامام

همون روز میگن بیا میری بستری میشی یه نیم ساعت معطلی داره بعدش اتاق عمل میری وبعد بیست دقیقه نیم ساعت میای بخش .روزدیگه که تونستی ازتخت بیای پایین وبری سرویس دیگه همه چی تمومه البته برای من اینطور بود انگار نه انگار سزارین بودم نه دردی نه چیزی انشالله سزارین شمام مثل من باشه بدون درد 

همون روزی میری بستری میشی بچه رو میگیرن دیگه پروسه خاصی نداره کلا عملش یک ربع بیشتر طول نمی‌کشه  ...

بعدشم چند روز بستری میشی ؟ ببخشید بیمارستانتون خصوصی بود؟

من اول بیمارستانم رو خصوصی انتخاب کردم چون بیمارستان دولتی سزارین خودخواسته انجام نمی داد.

بعد رفتم پیش روانشناس و پزشک قانونی نامه گرفتم.

بعد نامه رو دادم پزشکم امضا کرد و تاریخ سزارین رو واسم مشخص کرد.

آخر سر نامه رو تحویل بیمارستان دادم و سر اون تاریخی که دکترم مشخص کرده بود رفتم برای سزارین.

2706