2733
2739
عنوان

مادرشوهرم داشت پشت سرم غیبت میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 51 پست
خيلي صبوريد بعضياتون يا ارزش عمر و جواني و شخصيت خودتون رو نيمدونيذ. خونه پدرتون مينوندين اين مدت. ...

چرا دنبال دعوا میگردی شاید امکان جدا بودن و ندارن اگه اره بدن تیشه بگیرن که دیگه اعصاب و روان نمیمونه واسش

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دنبال دعوا میگردی شاید امکان جدا بودن و ندارن اگه اره بدن تیشه بگیرن که دیگه اعصاب و روان نمیمون ...

فكر كنم شما دعوا داريدا..😀

چه طرز صحبت كردنه.من جايي حرف از دعوا و تيشه و اره نزدم.داستان سازي ميكنيد چرا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

یاد خودم افتادم خواهرا شوهرم پا گشام کردن بعد گفتن ما رسم داریم عروس خونه هرکس میره باید برای میزبان هدیه بیاره خلاصه منم خودم و شوهرم تنهایی خرج عروسی دادیم و کلی قسط داشتیم منم دو تا میوه خوری کریستال خریدم اون زمان براشون عین هم بردم یه بار با شوهرم میرفتیم سر بزنیم شوهرم‌اوایل کلید داشت درنزده بودیم میدونم الان میگید چرا در میدید شوهرم صلاح ندید و نزد منم خام بودم پیرو حرف اون رفتیم تو صداشون اومد که به مادرشون میگفتند اره این چه کادویی اورده برامون آبرومون جلو شوهرامون رفته و... 

حالا ما همه جا دیدیم به عروس هدیه پاگشا می‌دن اینا از من انتظار کادو داشتند تازه کریستال هم براشون کم بود خاکبرسرا فقط اینو بگو اونا اینقدر ندید بدید بودن اصلا نمیدونستن قیمت اون میوه خوریا چنده فکر میکردند بلور ساده ست

2731
فكر كنم شما دعوا داريدا..😀 چه طرز صحبت كردنه.من جايي حرف از دعوا و تيشه و اره نزدم.داستان سازي ميك ...

شما خوبی که سریع نسخه میپیچی 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج

عزیزم از این به بعد به هوای مسائل مختلف مثل پادرد دست درد کمردرد کارای خونه رو نکن، اشپزیاتو یه روز درمیون کن، یا فقط وقتی شوهرت میخواد بیاد واسه وعده ای که اون خونه ست اشپزی کن. فقط ظرفای خودتونو بشور، فقط لباسای خودتونو بشور پهن کن، فقط یه مواقعی توی نظافت خونه مشارکت کن. دیگه کلفتی نکن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2738

این حرفا همیشه وهمه جا هست ولی خیلی خوبه که شما بهش میخندید این مهمه 

شما هیچ وقت نمی‌تونید اونا رو تغییر بدید طبیعیه گاهی اوقات برا خونواده خودمون بهترینها رو میزاریم اما باز گلایه دارن 

آفرین به شما کاش منم همینطور بودم

2706