2733
2739

دیگه الان کمتر کسی میره پیش دکتر پوست.چون اکثرا توی این زمینه وارد هستن.منم قبلا هیچی یاد نداشتم و به حال اونایی که پوستشون اینه است و اطلاعات دارن افسوس میخوردم تا اینکه خودم رفتم توی این کار.و الان خداروشکر همیشه مقاله های جدید رو میخونم و بروز هستم و در مورد هر محصولی که ترند میشه کلی تحقیق میکنم و نظرات رو میخونم .و تابحال کلی محصول تست کردم و محصول خوب و بد رو ‌کامل میدونم.و روتین پوستی که به بقیه میدم عالی جواب داده تا الان خداروشکر چشم نزنم🧡

اگه سوالی دارین بپرسین تا کمکتون کنم.درخواست ندین اصلا و لطفا نگین عکس از پوست خودت بده .

اگه دیرتر جواب دادم شما سوالتون رو بزارین سر فرصت میان کامل توضیح میدم واستون

چن روزه صب ک بیدار میشم رو بینیم قطره ریز چربیه

قبلا اینطوری نبود نگرانم روزنه اام باز بشه

بخاطر چیه؟

روتینمم سرم .ابرسان.ضدافتاب.هفتگی اسکراب.

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

من هیچ روتینی ندارم

اصلا هیچیم نمیدونم در این مورد

پوستمم مشکل خاصی نداره

یکم سبزه م که اون حل نمیشه

جوش سر سیاهم دارم...

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

جای جوش منظورم اسکاره چ جوری رفع میشه ؟

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2740

راستی روغن نارگیل و میشه به پوست زد؟

برای موخوره هم اگه بلدی یه چیزی بگو

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
جا جوش قرمز زیادی دارم پوستت چربه چی کنم :( 

اول باید روی کنترل چربی پوستت کار کنی .چون باعث مسدود شدن منافذ و ایجاد جوش های قرمز و ملتهب میشه، شوینده برای پوست شما نقش خیلی مهمی داره، از شوینده های حاوی سالسیلیک اسید استفاده کنید چون چربی پوست رو کنترل میکنه و بخاطر داشتن سالسیلیک اسید برای جای جوش و جوش موثره.

بخوام جاییم لابه بردای بشه چی بزنم؟

پوست بدنم(دستام،بازو و ...)

اسکراب زدم فایده ای نداشت یه چیز هیلی قوی تر میخوام که تاثیر داشته باشه

2706