2737
2739
عنوان

دوست دختر داداشم خونمون بود

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان میخورن منو ولی مهم نیس همین کارا رو میکنن که پسرای مجرد برن بگیرنشون بدبخت پدر مادری که یه عم ...

دقیقا یه مشت هرزه پاره شده که با خونه رفتن پسرو خر میکنن و عقدشون میشن در صورتی که دخترایه باکره و با حیا خاستگار ندارن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731
2738

نامزدی و عقد و اینا کلا برای آشنایی بیشتره،هیچ عیبی نداره که جدا بشن 

ولی کلا میگن آقا اگه چند سال از خانم بزرگ تر باشه بهتره(عقل زن زودتر از مرد کامل میشه و اون زن نیاز به یه شوهر داره نه یه بچه که دائم سد هر چیزی بحثشون بشه) ولی بازم قابل قبوله در صورتی که مرد واقعا عاقل باشه 

اما اینکه رفته خونه و برادرت نزاشته بری تو دیگه معلومه داشتن چی کار میکردن دعای ندبه که نمی خوندن صددرصد 

حقیقتا منم دیدم منفی شد،با برادرت حرف بزن،راجب دختره تحقیق کن،با خود دختره اگه تونستی دوست شو ببین شرایط چه جوریه 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
داداش خودت چی دختر میبره خونه 😂 اون عیب نداره؟

مهم اینه دختر مظلوم وبی گناه وفریب خورده آه ای کوزت.ببین عیب واسه دو طرف هست ولی دختر تا دلش نخواد پسر نمیتونه نزدیک بشه چه برسه به اینکه خونه ببرنش

یه مسئله دیگه هم که هست،اینه که شاید اون خانم یه خانم دیگه باشه یه خاطر همین برادرت نزاشته بیای تو که ببینیش که بعدا که اون یکی رو دیدی نگی این کیه اون کی بود

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
ولی واسه داداشت انگار عادیع

عقاید اون دست من نیست ولی از نظر عرف جامعه کار درستی نیس و خانواده ما هم قبول نداره اینکارا رو

و اینکه گفتم که داداشمم مقصره نه فقط دختره

کاربری دست دو نفره :)
2706