2737
2734

یه بار از اقایون سایت کمک خواستیم اونم خودشونو میگیرن

دلیل اینهمه خودخواهی چیه من ک فکر نمیکنم عشقه😯😐

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز دلم خدا مادرتو بیامرزه براش توحید خوندم😢😢😢 باز شما جلویی من باشگاهم نمیذاره  البته من ...

قربونت برم عزیزم مرسی 

من لاغرم شکم ندارم والا انقدر کلاس کلاس کردم که گفت حالا میرم اسمت مینویسم برا ورزش اونم نمیگفت چون فهمید افسردگی گرفتم بهم گفت اسمت مینویسم🥹

❤️‍🩹 I`m ok 
بدیش اینکه کارخواهرمادرخودشون ندارن میگن زن فقط ناموس ادمه خواهرومادرخودشون صاحب دارن🤐😐

وایییییی دقیقا 

شوهر من ب شوهر خواهراش میگه خاک توسرت

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ب نظرم هیچ تفاوتی وجود نداره ، خیانت خیانت، انگار بگیم دزدی برای آقایون مشکل داره ولی برای خانوم ها ...

قبلا کارمند دادگاه بودم الان ن دیگ اکثر خانم هایی ک بخاطر خیانت مراجعه میکردن زیاد اهمیت نمیدادن بهشون اما چتدمورد اقا اومده بودن خیلی بحرفشون اهمیت میدادن و باخانم سخت برخورد میکردن واقعا چرا نمیدونم خداراشکز ک اون طرح تمام شد واستخدام نشدم

2740
شوهر من فقط مادر و خواهراش باشن ... دنیا هم نباشه مهم نیست فقط خونوادش باشن😂 من تا حالا دور شدم ازش ...

شما اینجوری براتون سخت نیست؟؟ چجوری کنار میایید باهاش، خیلی سخته 

قربونت برم عزیزم مرسی  من لاغرم شکم ندارم والا انقدر کلاس کلاس کردم که گفت حالا میرم اسمت مینو ...

من بمیرمم نمیذاره 😭😭😭😭😭😷😷😷

2706