2733
2734
مطمعن باش اگه فرد مقابل با تمام وجود بهت علاقه داشته باشه هر چقدر هم شرایطش سخت باشه براش مهم نیس&nb ...

ببخشید ب نظرتون مردی ک خیانت میکنه واقعا از ته قلب زنشو دوستداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی؟من همیشه فکر میکنم اقایون هیچ درکی از دلتنگی ندارن؟

چون خیلی کم پیش میاد تو هر رابطه ای نیس 

آقایون خیلی سخت میشه کسی رو با تمام وجود داشته بشن

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
اخه من باشوهرم تا چند روز باهم قهریم بلاخره با غرور زیادش کوتاه میاد من نه

شوهر خودمم زنگ میزنه چقد دعوا و حرف چرت بعدشم خودش اشتی میکنه خیلی از اخلاقش بدم میاد ادم باید یکمم خویش تن دار باشه یعنی چی ک ب بهانه عصبی بودن هر گوهی بخوره بعدم بگع عصبی بودم

2731
چون خیلی کم پیش میاد تو هر رابطه ای نیس  آقایون خیلی سخت میشه کسی رو با تمام وجود داشته بشن

اصلا نمیشه من ندیدم نمیتونم باور کن همه ی مردا دروغ میگن ک زنی رو دوست دارن

2738
اقایون اصلا عشق واحساس ندارن یک روزهن برای کسی دلتنگ نمیشن هیچکس هم غیراز مادرشون دوست ندارن

همه اینطوری نیستن

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
شوهر خودمم زنگ میزنه چقد دعوا و حرف چرت بعدشم خودش اشتی میکنه خیلی از اخلاقش بدم میاد ادم باید یکمم ...

اره واقعن اوایل من میرفتم چون تحمل قهر نداشتم الان میدونه یه ماهم نیاد عین خیالم نیس صدقه سر نی نی سایت😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

مگه دلتنگ میشن؟

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2706