2737
2734

نمیدونم اسمش چیه فلزیا ک داخلش هدیه های عروس رو میچینن ..اجاره ایه یا باید خرید تجره خودتون رو بگین اگر برا عروس بردین یا براتون اوردن 

اجاره میدن

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اجاره میدن

بعد زشت نی به عروس بگیم خالیشون کن پس بدیم؟

من خودم برام نیوردن تجربه ای ندارم ولی خب داشتم فک میکردم داداشم ازدواج کنه اینو چجوری باید تهیه کنم 😁

2740
بعد زشت نی به عروس بگیم خالیشون کن پس بدیم؟ من خودم برام نیوردن تجربه ای ندارم ولی خب داشتم فک میکر ...

با عروس هماهنگ میکنید دیگه

اصلا بپرسید سلیقه خودش چیه چه مدلی میخواد

بخرید اخه بعدش کجا بذاره؟

اجاره کن  من خریدم اشتباه کردم چون بعدش جا نداشتم انداختم بیرون

شما برای عروس خریدین؟ یا خودتون عروس بودین 

کاربردی ک بعد مراسم نداره ولی میگم اگر برا عروس ببریم بد نیست اجاره ای باشه ؟ ادم روش میشه بگه اینارو باید پس بدیم؟ 

الان اکثرا اجاره میکنن چون به دردی هم نمیخوره بعدا 

با عروس هماهنگ باشی بهش بگید که اجاره اس 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
بعد زشت نی به عروس بگیم خالیشون کن پس بدیم؟ من خودم برام نیوردن تجربه ای ندارم ولی خب داشتم فک میکر ...

ما برای جاریم رفتیم اجاره کردیم از همونا ک لباس عروس دارن. فرداش خود جاریم داده بوده برادرشوهرم آورد.  ن بد نیس خو همه میدونن اونا کرایه این. اگه وضع مالی خوبه خب بخرید 

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...
2706