2737
2734
عنوان

کنکوری ها بیاین بگم چجور آدمی هستید :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 115 پست
منم بگو

میخونی ولی میخوای تموم شده و راحت شی :|

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ومنی که دارم ازمون میزنم وهمزمان کامنت میخونم عجب

واجبههه مگه

کنکور تموم میشه ولی نینی سایت همیشه هست 

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
🤪

میخونی ولی کنکور رو جدی نمی گیری

2731
زیاد میخونی ولی درگیر حاشیه هستی

حج ولی من اصلا درگیر حاشیه نیستم😂 پسر تو زندگیم نیس

دو ماهم هس با رفیقام حتی حرفم نزدم

بیرونم نمیرم

چجوری درگیر حاشیه ام؟؟؟😂😂🚬

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
کنکوری نیستم اما بگو🤡😂

کنکور رو گند زدی و الاف نینی سایت شدی 😂

2740
بنده هم بگید

میخونی و تلاش میکنی 

منن

میخونی ولی کنکور رو جدی نمیگیری

میخونی ولی کنکور رو جدی نمیگیری

نتیجه چی میشه ب نظرت؟

اینو درست گفتی😂👍🏻

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!
2706