2733
2739

پسرم پنج ماهشه.

بعد پسر خاله همسرم امروز ب دنیا اومده.تبریزه خونشون.

خودمون کرجیم.

مادرشوهرم امشب مبخواد بره پیش خواهرش.بچه زود ب دنیا اومده یهویی دیگه مجبوره امشب بره.

بعد مادرشوهرم با برادرش و یکی دیگه از خواهراش میخواد بره.

شوهرم الان زنگ رده ک منم شب برم باهاشون جمعه برگردم

گفتم نه قطع کرد

حالا نمیدونم مادرشوهرم گفته بیا یا خودش دلش مبخواد بره

واقعا چقد احمقه ک منو با ی بچه پنج ماهه میخواد تنها بزاره و بره مسافرت.

اگه مادرشوهرمم گفته باشه اون باید عقل داشته باشه بگه زن خودم با بچه کوچیم تنهاس نمیتونم بیام ن اینکه زنگ بزنه بمن بگه منم برم.

واقعا عصبیم حس میکنم ننش گفته توام بیا باهامون

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🥺❤️

خوب میرفت چی میشد مگه

اصن خودتم میرفتی

مادری خواهری نداری بری پیشش اصلا؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب میرفت چی میشد مگه اصن خودتم میرفتی مادری خواهری نداری بری پیشش اصلا؟

ن تنهام.

یه ماشین میخوان برن جا نیست منم برم خودمون ماشین نداریم.

اینقدم واجب نبست ک با ماشین راه با بچه اینهمه راهو بریم.

اصلا خوشم نمیاد بدون من بره مخصوصا تو این‌شرایط که تنهام و نوزادم دارم

خب خودتم میرفتی باهاش مگ چیه باهم برید بیچاره دلش خاسته بره میگفتی عزیزم منم ببر باهم بریم

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2740
خب خودتم میرفتی باهاش مگ چیه باهم برید بیچاره دلش خاسته بره میگفتی عزیزم منم ببر باهم بریم

یه ماشین میخوان برن جا نیست منم برم خودمون ماشین نداریم.

اینقدم واجب نبست ک با ماشین راه با بچه اینهمه راهو بریم.

اصلا خوشم نمیاد بدون من بره مخصوصا تو این‌شرایط که تنهام و نوزادم دارم

اینهمه آدم میخوان برن خونه کسی که تازه زایمان کرده؟

اره چون تو تبریز تنهاس همشون تهرانن خانواده شوهذش تبریزن اینا میخوان برن ک بهش برسن

یه ماشین میخوان برن جا نیست منم برم خودمون ماشین نداریم. اینقدم واجب نبست ک با ماشین راه با بچه این ...

ای بابا کسی نیس بیاد پیشت این چن روز

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
ن تنهام. یه ماشین میخوان برن جا نیست منم برم خودمون ماشین نداریم. اینقدم واجب نبست ک با ماشین راه ...

متاسفانه نمیتونم درکت کنم

انشالله هر چی خیره🫂🌱

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2706