2737
2734
عنوان

به شدت از دانشگاه رفتنم پشیمونم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 44 پست
من رشتم مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل تو ارشدم  الانم کارشناس بازرگانی خارجی هولدینگ گلرنگم& ...

قشنگیه آفرین 💙 امیدوارم همه رشته ها بازار کار خوب داشته باشند 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
چه گرایشی؟ میگن که مدیریت بازار کار داره من میخواستم مدیریت برم 

مدیریت همه جا بازار کار داره 

بهترین گرایشاش بازاریابی و بین الملله 

الان تجارت الکترونیک هم رو بورسه برای مهاجرت به امریکا

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت زبان چطوره ؟

خوبه اگه ادامه بدی کلاس و اینا بزاری ملاست بگیره پول پارو میکنی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731
حقوقت خوبه؟

۱۸ تومن چون تازه سال اول کاریمه 

بالا دستیام با سابقه کار بالاتر ۳۵ ۴۰ هم میگیرن 

حتما ارشد شرکت کن 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
۱۸ تومن چون تازه سال اول کاریمه  بالا دستیام با سابقه کار بالاتر ۳۵ ۴۰ هم میگیرن  حتما ا ...

منم مدیریت مالی خوندم و نمیدونم ازکجا شروع کنم اصلا فقط استخدامی بانک ک اونم آخرینش فقط ۱نفرخاسته

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2738
سخت بتونی به بازار کار برسی تو خارجم با این رشته سخت میرسن به پول مگر خیلی حرفه و با سیاست باشی خودت ...

والا یه دوستی داشتم مدیریت رودهن میخوند الان کاناداس، دکتری مدیریت میخونه،  همسرم میزنه تو سرم اندازه ی اون نبودی 

واقعا همینه

مسئولای دانشگاه ما بخدا مطمئنم به زور سیکل دارن انقدر داغونن که نگو،دانشگاه هم خیر سرشون دولتیه

هیچکدوم هیچ کاری انجام نمیدن فقط حراستش غر میزنه و گیر میده

...
منم مدیریت مالی خوندم و نمیدونم ازکجا شروع کنم اصلا فقط استخدامی بانک ک اونم آخرینش فقط ۱نفرخاسته

اگه لیسانس داری به فکر ارشد باش 

ارشد کنکورش خیلی راحته ، ۴ ۵ ماه بخونی میتونی تاپ دانشگاه قبول بشی و اساتید میتونن معرفیت کنن به بازار کار 

من دقیقا از همین طریق رفتم سرکار 

تو دوره زمونه که ای همه لیسانس دارن نباید انتظار داشته باشید با لیسانس بیرون برای ادم فرش قرمز پهن کنن 

والا یه دوستی داشتم مدیریت رودهن میخوند الان کاناداس، دکتری مدیریت میخونه،  همسرم میزنه تو سرم ...

احتمالا اون از لحاظ مالی مشکلی نداشته،استرس اینکه حتما بعد لیسانس بری سر کار و حتما یه درامد برای خودت داشتی باشی خیلی بده،مخصوصا اینکه بدونی کار نیست😭

...
2706