2737
2734
عنوان

کیا با رژیم لاغر شدن

86 بازدید | 21 پست

چند کیلو کم کردید؟

از کجا رزیم گرفتید خیلی گرسنگی کشیدید؟

خواهش میکنم کمکم کنید میخوام وزن کم کنم

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

از برج ۳پارسال تا الان ۲۰کیلو کم کردم گشنگی کم کشیدم،بابد ورزشم حتما در کنارش انجام میدادم وگرنه دکترم گفت وزنت پایین نمیاد راضی هستم دارم ادامه میدم ۱۵کیاو دیگه باید کم کنم

🥴امضام نمیاد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از برج ۱۰تا الان رژیمم ۱۲کیلو کم کردم از ۹۶شدم ۸۴ و متاسفانه هنوزم ۲۰کیلو باید کم کنم ن گرسنگی نمیکشیدم اما چون وسط رژیم حامله شدم سقط کردم کلی مکمل میخورم ک باعث گرسنگی میشن واقعا سختمه ولی بازم رژیمم با کلی ضعفففف

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
از برج ۳پارسال تا الان ۲۰کیلو کم کردم گشنگی کم کشیدم،بابد ورزشم حتما در کنارش انجام میدادم وگرنه دکت ...

خدا قوت 

پیش متخصص تغذیه رفتید؟

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   
خدا قوت  پیش متخصص تغذیه رفتید؟

زنده باشی آره ،دکترای زیادی رفتم و ول کردم اوکی نبودم با رژیمشون ولی این خوب بوده هر مشکلی داشتم یه راه حل داشت برام کم نیاوردم و اراده کردم

🥴امضام نمیاد 
از برج ۱۰تا الان رژیمم ۱۲کیلو کم کردم از ۹۶شدم ۸۴ و متاسفانه هنوزم ۲۰کیلو باید کم کنم ن گرسنگی نمیکش ...

از کجا رژیم میگیرید 

متخصص تغذیه یا انلاین؟

2740
من سال ۹۶ رژیم گرفتم و از ۶۸کیلو رسیدم به ۵۵کیلو  حدود ۳ماه زمان برد  والان بعد از این ه ...

خواهش میکنم بگید از کجا رژیم میگیرید چون رژیما خیلی سختن بعضیاشون🥲

از کجا رژیم میگیرید  متخصص تغذیه یا انلاین؟

خودم 

هیچکس بهتر از خودم ک منو نمیشناسه خودم رژیم گرفتم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
خودم  هیچکس بهتر از خودم ک منو نمیشناسه خودم رژیم گرفتم

اخه میگن سرخود رژیم نگیرید باعث ریزش مو و سوخت عضله میشه

ب طور کلی میشه رژیمتو توضیح بدی چیا میخوری چیا نمی‌خوری

اخه میگن سرخود رژیم نگیرید باعث ریزش مو و سوخت عضله میشه ب طور کلی میشه رژیمتو توضیح بدی چیا میخوری ...

من رژیم فستینگ میگیرم یعنی ۱۶ساعت چیزی جز آب و چای و قهوه نمیخورم و تو تایم آزادم غذا محدود میخورم فستینگ خوبه استپ وزنی هم نداره

من متخصص تغذیه یکی از دوستان خارج از کشور منو راهنمایی کردن  فقط تا این حد بگم که حتما باید ار ...

ممنونم 🌷

2706