2733
2734

بچهام خواب بودن بیدار. شدن شوهرمم خاب بود

بعد بیدار ک شدن همه برقا رو روشن کردم

شوهرم گفت مگه عروسی عمته ک چراغونی کردی

گفتم خب دلم میگیره گفت بجهنم

بعد مادرش تمام برقای خونشون رو روشن می‌کنه ( باهام ی جا میشینیم پول برق و آب گاز مشترکه همه رو شوهرم میده)

بعد گفتم چطور ننت تمام برقا رو روشن می‌کنه میگه قلبم میگیره هیچی نمیگی گفت ننم بهترین لیاقت هاس بگه بمیرم میمیرم تو لیاقت نداری

مگه من چی گفتم ؟؟🙂💔 من مریضم سرما خوردم 

قرار بود امروز دکتر برم با مامانم

بچها مو بزارم پیش مادرشوهرم

اینجوری ک گفت به مامانم زنگ زدم ک نمیام گفت برای چی گفتم آخه لیاقت ندارم 

خیلی دلم گرفت دارم می‌سوزم تو این زندگی کم‌ آوردم

بچها رو مثل گل جمع میکنم خونه زندگیم تمیزیش زبون زد فامیلشونه 

دیگه باید چیکار بکنم ک لیاااقتتت داشته باشیم

خدایا واقعا میبینی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت بد

چرا يايد اسم مادرشو بياري؟

خودت باعث بي احترامي خودت شدي.

يا مثلا چرا بايد دكتر با مادرت بري؟

يا بچه هان مادر شوهرت نگه داره؟

شوهرت پس چيكارسن اين وسط؟

رو ميدين مرد اينجوري ميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740

عزیز من درسته تمیز بودن خونه برای زن خوبه اما شخصیتش نیست. به جاش بیشتر به خودت برس. اگر مریض شدی به خودت رسیدگی کن. نه که بخاطر دعوا با شوهرت به خودت بگی بی لیاقت.‌بی لیقات کسیه که تو رو نخواد. ارزش خودتو ببر بالا تا دیگران هم ارزش تو رو بدونن 

شوهرت بد چرا يايد اسم مادرشو بياري؟ خودت باعث بي احترامي خودت شدي. يا مثلا چرا بايد دكتر با مادرت ...

آخه دردم گرفت چطور مادرش هوس بستنی کنه می‌ره میخوره من بگم چیبس میگه پول ندارم 

شما جای من نیستی قضاوت میکنی

2706