2733
2734

عزیزم غصه نخور من تو یه رابطع بودم پسره از اینا بود ولش میکردی سر از رستوران درمیوردی. تفریح و اینور و اونور. البته من توقع نمی‌کردم ایشون خودخواسته پیش میرفت( کادو گرون نمی‌گرفتم) بهم با دوستم خیانت کرد.

ایشالا ادم درست رو پیدا کنید به این چیزا نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ماهی رو هروقت از اب بگیری تازس . اول با این کات کن . بعدم از فردا به نسبت لیاقتت هم برای خودت و ارزش هات تلاش کن و خودت رو بساز و هم با ادمای چیپ نگرد . بعدم بزار واست تلاش کننن زیاد صمیمی نشو باهاشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عزیزم غصه نخور من تو یه رابطع بودم پسره از اینا بود ولش میکردی سر از رستوران درمیوردی. تفریح و اینور ...

قبول دارم ولی ما الان یکساله باهمیم فقط دوبار شام بردتم بیرون🥲یه بار دیگه هم رفتیم که خودم شام خریدم

دیگه بقیشو یا الکی میگفتم سیرم یا خودم شام از خونه میبردم

کلا از اول اشتباه کردم الان فهمیدم آدم از اول باید پر توقع باشه

...
قبول دارم ولی ما الان یکساله باهمیم فقط دوبار شام بردتم بیرون🥲یه بار دیگه هم رفتیم که خودم شام خرید ...

پول نداره؟

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
بی خیال بابا از پسر مردن چه توقعاتی دارید  از پسر غریبه مثلا میخواستید چه توقعی داشته باشید ...

چه ربطی داره،وقتی یه پسر ادعای عاشقی میکنه و به طرفش قول و قرار میده باید مسئولیت پذیر هم باشه و دیگه غریبه حساب نمیشه

بعد من توقع زیادی ندارم،خودمم همیشه خرج میکنم،میریم بیرون خودم غذا میبرم کامنت قبلیم رو بخونی متوجه میشی

...

دوستم با یه پسر بود حتی پول غذارم دوستم حساب میکرد و پسره به سدت نگیر و اخر سر دوستم ازدواج کرد و اون درحال خرج کردن برای دخترای دیگه که همکلاسی ان باهم 

درواقع ما خودمون ارزش خودمون نشون میدیم 

مثلا خواست چیزی بخره نگو نخر عوضش ازش تشکر کن 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40