2733
2739
عنوان

قبولی کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااا می‌خوام پزشکی بیاری اصلا مهم نیس تیپ چند تو بگو حتی تیپ سه 😂😂 آره بیا بخونیم و قبول بشیم&n ...

فرق میکنه تو تازه نفسی به خدا دیگه جون و حوصله ندارم از پس سوال برنیام دیونه میشم پس ان همه خوندم چی همونطور که گفتم مادرمم هرشب مباحث تو روز ازم امتحا میگیره از رو کتابای کمک درسی بلد نباشم بلبشو میشه

2731
ایشالا قبولی ساعت مطالعت عالیه من رویامه اینقدر درس خون بشم مثل تو      

من اصلا خودمو درسخون نمیدونم برو تاپیک قبلمو بخون میفهمی چی میگم بدبختی عظیم دیگه اینه پسر عموام تیزهوشانی بودن من قبول نشدم با ااینکه معدلم 20بود اما کلاس نرفتم و برای بار  اول سوالا رو که برای تیزهوشن میاد سر جلسه دیدم بابام گذاشتم غیر انتفاعی فقط خدا میدونه چه اتیشی راه افتاد با قبول نشدنم ان تیزهوشان بود این که کنکور میترسم به خدا ترسش تو دلم خیلی زیاد خیلی

2740
خب بلدی دیگه  مگه هنوز بلد نیستی ؟

خوب بلدم هرچند رو یک سری مباحث مشکل دارم مثل تکانه بعد میتونم سر جلسه خودمو کنترل کنم و اگه قبول نشم چی معدلم کم باشه چی کاربرد مشتقو چیکار کنم زیست ژنتیک چی میشه ووهزار ویک بدبختی دیگه

منم پارسال ۳۰ میلیون دادم غیر انتفاعی که مدرسه نرم، رتبم پزشکی نیاورد امسال دوباره می‌خوام بدم.

شاید ۲۰۰ میلیون از دهم خرج کردم، فک میکردم خانوادم میکشنم، ولی بابام همون لحظه اول گفت سال بعد میشه اشکال نداره، مامانمم خیلی ناراحت بود ولی گفت دوباره کلاس بنویس بشین بخون.

و حتی یک کلمه بد و سرزنش هم نگفتن. اصلن به این که چی میشه فک نکن، تلاش کن هروقت نشد تازه اونجا فک کن که چی کار کنم و فلان

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
2706