2733
2734
عنوان

کسی بچه ۶ ساله داره

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸ سالشه. ۱۹ یا بیست کیلو 

پس دقیقا مثل پسر منه

احتمالا یکونیم سال دیگ وزن بچه منم خوشبینانه همین باشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
پس دقیقا مثل پسر منه احتمالا یکونیم سال دیگ وزن بچه منم خوشبینانه همین باشه

هیچ ایرادی نداره عزیزم. اگه سالمه انرژی واسه بازی داره و کم مریض میشه اصلا بهش فشار نیار واسه غذا. هرچی خورد نوش جونش نخورد هم جمع کن غذا رو بذار خودش گفت گشنمه براش بیار. فقط هله هوله ممنوع دیگه. یعنی بین وعده ها با هله هوله ناسالم سیرش نکن بذار گشنش بشه غذا بخوره

2740

كمبود اهن و ويتامتي ها و .باعث بي اشتهايي ميشه

چكاپ كامل بده

ببرش دكتر اطفاا خوب

چيزاي مقوي ى داروهاي تقويتي بز

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
هیچ ایرادی نداره عزیزم. اگه سالمه انرژی واسه بازی داره و کم مریض میشه اصلا بهش فشار نیار واسه غذا. ه ...

اره دقیقا به همین منوال غذاش میدم الحمدالله روبراهه فقط دیگ ریزه میزس😅

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من ۷سالشه ۱۷کیلو قدش۱۱۲ دخترم هست به شدت بی اشتها هزار راه امتحان کردم زدم بیخیالی

چرا بچه های ما اینقدر ریزن 

اون روز یه خانم گفتش دخترش سه و نیم سالشه قدش ۱۱۰ ماشالله باشه بعد بچه منم شیش سالش قدش ۱۰۹ تازه پسرم هست که معمولا پسرا بزرگترن 

2706