2733
2739
عنوان

کسی بچه ۶ ساله داره

606 بازدید | 44 پست

پسرم اصلا اشتها نداره  وزنش کم شده ۱۹۸۰۰ بود الان شده ۱۸  چندماهه لاغر تر میشه  یه چند وقت به زور مکمکل یکم بهتر غذا میخورد الان که همونم نمیخوره چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش دکتر ازمایش بده اگه سالم بود اصلا و ابدا به زور بهش اصرار نکن چیزی بخوره. بچه خودش قد نیاز بدنش ...

چند وقت پیش بردم کم خون وکمبود زینک وویتامین د کم بود دارو داد تموم شد  بهتر شد اما بعد سه چهار ماه دوباره بی اشتها شد.  میخام ببرم دکتر تغذیه ازمایش میده ؟

2731
چند وقت پیش بردم کم خون وکمبود زینک وویتامین د کم بود دارو داد تموم شد  بهتر شد اما بعد سه چهار ...

دکتر تغذیه چرا عزیزم. ببرش دوبتره ازمایش بده ببینین چیش کمه. پسر منم ۸ ساله از اول کم غذا بود و لاغر دکتر میگفت فقط چکاب سالیانه بیارش و اصلا و ابدا نخواه که تپلش کنی چون دچار مشکلات روانی و معده خواهد شد. بچه سالم هرقدر نیاز بدن و متابولیسمش باشه خودش میخوره فقط گفت غذاهای مقوی بپز براش که همون کم هم اگه میخوره مقوی بخوره. پسرم هنوزم لاغر و ریزه س ولی ماشالا نه مریض میشه کلی هم پرانرژی و شیطونه. من لاغریش برام مهم نیست سن بلوغش که رد بشه درست میشه نشد هم میفرستمش ورزش 

دکتر تغذیه چرا عزیزم. ببرش دوبتره ازمایش بده ببینین چیش کمه. پسر منم ۸ ساله از اول کم غذا بود و لاغر ...

اما پسر من همیشه مریضه بدنش خیلی ضعیفه. میخام بهم یه رژیم بده که براش غذای مقویی درست کنم

2740

پسرمن ۶.۵ ولی ۱۷ کیلو بسختییییییه

کلا لاغره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
دکتر تغذیه چرا عزیزم. ببرش دوبتره ازمایش بده ببینین چیش کمه. پسر منم ۸ ساله از اول کم غذا بود و لاغر ...

دقیقا پسرمنم همینه

قدش و سنش؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706