2737
2739

، توروخدا تا آخر بخونید 

خانوما این خانواده دامادشون انگار دوتا مادر داره شوهرمن بی کسه تو خواستگاری گفتن تیکه هارو ما میدیم ، خونه هم میدیم نخواستی رهن بدید برید جای دیگه شوهرم براشون از کلاس پنجم درس نخونده کار کرد جهاز خواهرش و داد ، به هیچ کدوم عمل نکردن شوهرم موتورشو فروخت زیر قسط رفتیم همه چیز خرید رفتیم خونه مادرشوهر نشستیم خونه ی شصت متری نه تختی نه چیزی، خواهر شوهرم طبقه بالا می‌نشست  خونه داره خودش، اونجا اذیتم کردن من دراومدم بهتره بگم با منت هاشون فراری دادن  ، هیچ مهری به شوهرم ندارن انگار دوسش ندارن شوهر من کارگرع اونا سالی دوبار کربلا میرن شوهر من تا دوازده شب اسنپم هم می‌ره ، منو گول زدن تبعیض میزارن  طوری هستن که مادرشوهرم رفت برای بچم شیر پاکتی بگیره گفت کارت شوهرت و بده  اینطورین ، تو عقد شوهرم پول کم می آورد  پول بنزین موتور نداشت ده هزارتومن از کیف مادرش بر می‌داشت می‌گفتن دزدی کی یادت داده دزد خلاصه شوهرم چند روز پیش رفت پیش مادرش میگه رفتم گفتم پشتم باشین من با حرف شما زن گرفتم مستاجرم ، ندارم وقتی اومد خونه دیدم بغض کرده میگه اینا فقط بخاطر حرف مردم با ما راه میرن زهرا وگرنه مارو اصلا نمیخان  ، میگه پول نمیخام ولی بفهمم پشت دارم کافیه ، هیچی نگفتم امروز خواهرشوهرم گفته من همیشه صورتمو با سیلی سرخ نگه میدارم با مامانم نمیگم چون ندارن طلاهامو فروختم فلان و بهمان من گفتم من که نیومدم مادرو پسری حرف زدن منم حتی انگشتر طلا ندارم خوبه باز تو طلا به لطف مادرت زیاد داشتی (من مادرشوهرم سال ۹۸عروسیمون که اونم خودمون گرفتیم صدهزار  داد به دخترش سه تا النگو ، الان دوست دارم قطع رابطه کنم بگم ازتون راضی نیستم و بلاک کنم بنظرتون حق دارم ؟؟ میخام نظر همه رو بدونم  چون زورم میاد با بقال سر کوچه فرق نداشته باشندبعد رفت و آمد کنم چون وقتی ما از اون آپارتمان اومدیم بیرون مردم میگفتن نگاه کن پسرشو بیرون کرد دامادشو ده ساله چسبیده

خیلی طولانی بود نخوندم ولی اگه دعوا راه میندازید پرواز هارو کنسل کنیم اسمون خلوت شه راحت بزنید همو 😂😂

...What the fu                                                      

گول زدن ک عزیزم شما خودت بچگی کردی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی از چه نظر ،زدن زیر حرفاشون از کجا میدونستم

یعنی بحاطر حرفای پدرشوهر مادرشوهرت ازدواج کردی؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

بابا بهتر که نخوان شوهرتو دور بکشین راحت باشین .‌هیچی ام‌ازشون نخواین .زیر منت شون باشی خوبه؟ بعدشم مادر شوهرا واسه دخترشون میخان تا دختر مردم. خیرشون ب دختر خودشون میرسه. 

هر چی توقعت از دیگران کمتر باشه اروم تری

میگن جنگ اول بهتر از صلح آخر ، یکم خودتو بگیر براشون ی چیم گفتن بزار تو کاسشون هوای شوهرتم خیلی داشته باش ی چی پشت سر شوهرت گفتن بپر بشون 

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
میدونی که بزرگ میشی و به ارامش میرسی؟ وقتیه که حتی یه سرسوزن از کسی غیر از شوهرت توقع نداشته باشی&n ...

به جون بچم توقع ندارم ولی اگر سر قول های یکی بگی بله و ازدواج کنی و بزنه زیرش وجودت پر خشم میشه من برای برادرم رفتیم خواستگاری گفتیم خودشه و لباسای تنش از اول دختر مردم و بازی ندادیم

حالا خوبه خونه دادن به شوهرت

شوهر من که خودش کار کرده خونه و ماشین خریده خودش عروسی گرفت حتی شاباش هم از شوهرم گرفته بودن دادن تو عروسی

تو عقد هرچی عیدی و طلا اینا بود خودش خرید 

یه ریالی ندیدم ازشون

برو خداتو شکر کن

کاربری دوممه         

شما حق داری ناراحت باشی از، طرز رفتار ولی شوهرتون نباید ب امید کسی تشکیل خانواده میداد زندگی مشترک فقط و فقط بین خودتونه نباید ازکسی توقع داشته باشی عزیزم

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706