2737
2739
عنوان

بابت کراشم سردرگمم

94 بازدید | 13 پست

همکلاسیمهه،به هیچ دختری توی دانشگاه کار نداره

خواهشاً الان نیاید بگید دانشگاه مگه برای درس خوندن نیست؟ اتفاقا درس میخونم خیلی هم میخونم معدل الف هستم.

این آقا چهره خیلی خوبی داره:)

نسبت به بقیه سره و شبیه بازیگرای ترکیه میمونه. گمونم خودش هم متوجه این موضوع هست که از نظر ظاهری خیلی خوبه.

من معمولی‌ام:(((((

ازم تعریف میکنن بقیه ولی حس میکنم از این تعارفهای الکی هست یا شاید هم بخاطر اعتماد بنفس کمه منه. نمیدونم...

در هرحال که از نظر خودم توی جامعه معمولی هستم

با هیچ دختری گرم نگرفته توی این چند ترم. اوایل می‌شنیدم که بهم زیاد نگاه می‌کنه سر همین فکر کردم که شاید اونم از من خوشش میاد.اخه خودمم متوجه نگاهش شده بودم. تا اینکه این هفته یکی از دخترا گفت حس می‌کنه این آقا زیاد بهش توجه داره.

فکر کردم شاید به همه زیاد نگاه می‌کنه و اصلا علاقه‌ای نسبت بهم نداره💔

البته اصلا صحبت نمیکنه با هیچکس

اینجور که ازش شنیدم و یکی دو بار که باهاش حرف زده بودم فهمیدم که علایق مشترک زیاد داریم.

اما به چه دردی میخوره؟ فکر کنم کلا از من خوشش نمیاد:)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا برو بهش بگو سلام خوبی چرا همیشه تو کلاسا انقدر ساکتی  یا سوالای درسی بپرس

اولی رو که اصلا نمیتونم

یه جوری هم به شخصیتم نمیخوره هم با شناختی از اون دارم بعید می‌دونم جواب آدمیزادی بده

شاید یه بار سوال درسی بپرسم:)

2740
چیکار کنم؟ گفتم که با دخترا گرم نمیگیره که برحسب اتفاق یه بار باهاش صحبت کنم.

بهترین راهش اینه که اول از طریق سوالای درسی و این حرفا بری که باهاش دوست بشی
بعدش کم کم بحثو پیش بکشی 

خب خودت پیش قدم شو

هم برای شخصیت خودم یه مقدار سخته که برم به پسره بگم ازش خوشم میاد هم اینکه بعید می‌دونم جواب بده

شاید هم دارم سخت میگیرم نمیدونم💔

اولی رو که اصلا نمیتونم یه جوری هم به شخصیتم نمیخوره هم با شناختی از اون دارم بعید می‌دونم جواب آدم ...

به بهونه سوالا شمارشو بگیر بعدش دیگه ولش نکن
هی سوال بپرس هی سوال بپرس

کم کم با شخصیتش آشنا میشی و وقتی کانل شناختیش میتونی بحثای متفرقه رو هم وارد کنی

به بهونه سوالا شمارشو بگیر بعدش دیگه ولش نکن هی سوال بپرس هی سوال بپرس کم کم با شخصیتش آشنا میشی و ...

با سوال درسی شروع میکنم اما اگه ببینم خیلی مایل به صحبت نیست دیگه نمی‌ذارم به بحث متفرقه بکشه

هم برای شخصیت خودم یه مقدار سخته که برم به پسره بگم ازش خوشم میاد هم اینکه بعید می‌دونم جواب بده شا ...

ببین شما از این اقا خوشت میاد

از اونجایی که اونم خیلی بهش نگاه میکنه ممکنه اونم یه احساساتی داشته باشه

حتما لازم نیست بری تو روش بهش بگی آقا من روت کراش دارم

اروم اروم

باید صبور باشی