2733
2739
عنوان

کنکوریا

92 بازدید | 4 پست

چه فیلم‌هایی میبینین از چه دبیرایی؟ 

من امیدمو هی از دست میدم وسطش و نمیتونم دیگه ادامه بدم چون می‌دونم بیخودی و الکیه ، چون وقت تست زنی ب خودم میرسه گیر میکنم... شاید خنگیه.. و نصفه رها میشه همه چی... میخام ببینم شما از اول تا آخرش نگا میکنین؟ چند تا تست می‌زنین روزی؟ ی منبعو تموم کردین ؟

تجربیم خودم

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت بگم فیلمای جلال موقاری و نبینی ضرر کردی  همبن

شما کنکور دادین؟ 

چند درصد میزنی باهاش 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2731