2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به عددا کاری نداشته باش برا کسی نمیزنه نرمال میزنن ریسک کم یا زیاد مال منم همه رو زد ریسک کم بردم ...

خدا رو شکر البته ی خانمه با من بود فرستادنش آمینو یعنی سلفری هم ریسکش بالا بود 

2728
۱/۶ ۳۵ غریبه یک به ۲۶۷ تالاسمی مینور هم هستم خودم

عدد ان تی که عالیه 

نسبت غریبه عالیه 

اون ۲۷۶ هم بخاطر آیتم سن اینطور شده 

من ریسکم یک به ۵۰ بود . 

اون دکتر ماهر گفت حتما باید جای شلوغ و معتبر بری آزمایشگاه 

جای خلوت طبق نمودار خودشون میسنجن و ممکنه براتون بزنن ریسک 

چون دایره ی افراد قابل مقایسه کم بوده 

راستم می‌گفت آز غربال دبل مارکر رو رفتم جای شلوغ و معتبر عددم از ۵۰ شد ۴۸۵۰  

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمی آزمایشگاهی که غربال رو دادی شلوغ و معتبر بود  یا جای خلوت

منظورتون آزمایش غ بالگریه یا سلفری    اگه غربالگریه که جای معتبر و نسبتا شلوغیه  ولی فکر کنم آزمایشمو میفرستادن آزمایشگاه نیلو تهران   چون فرمی که پر کردم نوشته بود آزمایشگاه نیلو   ما خودمون شهر دیگه ایم 

2738
عدد ان تیم  بالا بود ۳.۶

خانمی اگه دکترت ماهر بود سریع اول باید می‌فرستاد به سونوی معتبر دیگه 

چون همین عدد سونوی ۳.۶ و سن ۳۶ نمودار رو ریسک دار می‌کنه 

ولی کار خوبی کردی سلفری دادی خیالت راحت شد 

نگران نباش بچه ات هم سالمه 

منم هم سن شمام دومی رو باردارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منظورتون آزمایش غ بالگریه یا سلفری    اگه غربالگریه که جای معتبر و نسبتا شلوغیه  ولی ...

منظورم همون آزمایشگاه غربال اوله . 

بله ولی کاش بجای این همه مراحل همون اول رفته بودی سونو رو جای بهتری تکرار زده بودی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمی اگه دکترت ماهر بود سریع اول باید می‌فرستاد به سونوی معتبر دیگه  چون همین عدد سونوی ۳.۶ و ...

جواب سلفریمو بردم پیش ماما  با اینکه همه رو زده بود ریسک پایین  ولی گفت در مقایسه با جواب آزمایش غربالگریت باید گفت که چجور شده جوابش   گفت بروپیش فلان دکتر پریتانولوژی   بنظرتون قبلش برم پیش یه متخصص زنان  شاید اون ببینه بگه خوبه و اصلا نیاز نیس پیش پریتانولوژی بری   میگم شاید ماما سر در نیورده؟

جواب سلفریمو بردم پیش ماما  با اینکه همه رو زده بود ریسک پایین  ولی گفت در مقایسه با جواب ...

قطعا ماما سر در نیاورده 

متخصص زنان ببینه قشنگ میفهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قطعا ماما سر در نیاورده  متخصص زنان ببینه قشنگ میفهمه

سلام ببخشید وقتتو میگیرم   الان سلفریمو بردم پیش متخصص  تا دید گفت خوبه   گفتم لازم نیس برم پرتانولوژی  گفت نه خوبه خوبه  پس چرا ماما همچین گفت وای دیر شده نامه مینویسم اورژانسی بری پیش پرتانولوژی و فلان و  انقدررررر نگرانی به دلم افتاد   ولی متخصص اصلا این حرفا رو نگفت   مختصصشم معلوم بود خیلی با سابقه و خبرس 

2706