2737
2734

من دائم حتی تو خونم میزنم اشتباهه؟

و باید دو بند انگشت بزنم یا دو انگشت کامل؟ 

و قبلشم مرطوب کننده میزنم اشکالی که نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم این دو بند انگشت الکیه تبلیغات برای فروش ضد افتاب بیشتره ولی منم شنیدم مطمئن نیستم 

فک کنم باید به پوستت اجازه نفس کشیدن بدی من تو خونه نمیزنم بیرون میزنم همیشه

2740
چرا مخالفین؟

آخه ما خونه هامون نور ندارع . می‌دونی مثل اینه کاپشن که برای محافظت از سرماستو همیشه بپوشی.ضد افتادم برای محافظت از پوست در برابر آفتابه .تو خونه نمیزنم من. بیرون میرم میزنم. ولی نمی‌دونم کار من درسته یا کار شما

صورتت زیاد چرب باشه الودگی میشینه روی پوستت و ب مرور منافذ پر از سیاهی میشه و پوست تیره .،ب نظرم هرروز صبح بعد شیتشو با میسلار و فوم یه ابرسان خوب بزن تو خونه ،اگه نور خونتون زیاده (لامپ هم نور محسوب میشه )شد افناب بزن .،برای تمدیدش صورتت بشور کامل دوباره بزن .،ب نظرم روهم روهم خیلی بد میشه 

آخه ما خونه هامون نور ندارع . می‌دونی مثل اینه کاپشن که برای محافظت از سرماستو همیشه بپوشی.ضد افتادم ...

من دکتر پوست که رفتم گفت نور گوشی ،حرارت آشپزی کردن اینا همش باعث لک میشه به مرور. 

2706